Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Стан справ у фінансово - бюджетній галузі Херсонської області (Довідка)
Доходи. За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 27 лютого 2010 року надійшло 127,2 млн грн власних та закріплених доходів.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 8,3 млн грн (7,0%).

Дотація. За січень-лютий з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 229,7 млн грн дотації вирівнювання, що становить 100% до плану, визначеного їм у тимчасовому розписі державного бюджету на січень - лютий 2010 року.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 398 тис. грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку. За аналогічний період минулого року їх отримано в сумі 21,7 млн грн.

Заробітна плата. Станом на 27 лютого 2010 року виплачена заробітна плата працівникам бюджетної сфери області за лютий у сумі 100 млн грн (0,8 місячного фонду).

Субвенції з державного бюджету. За січень-лютий 2010 року на виплату державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям спрямовано 78,9 млн грн, що дало змогу повністю розрахуватися з отримувачами допомоги, як це передбачено чинним законодавством.

За цей же період на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" спрямовано 1,4 млн грн, що дало змогу повністю розрахуватися з отримувачами допомоги. Комментариев: 0  ::  Дата: 2 марта 2010   ::  Посмотрели: 917  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама