Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині зросли ціни на продукцію рослинництва
За січень 2010р. сільськогосподарськими підприємствами області було реалізовано 18,2 тис. тонн зернових культур, в тому числі 11,7 тис. тонн пшениці; 7,6 тис. тонн олійних культур, в тому числі 2,3 тис. тонн насіння соняшнику; 1,3 тис. тонн овочів; 0,1 тис. тонн картоплі; 0,4 тис. тонн плодів та ягід; 0,9 тис. тонн худоби та птиці (в живій вазі); 1,5 тис. тонн молока та молочних продуктів; 16,3 млн. штук яєць.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилася реалізація сої і яєць у 1,7 р.; худоби та птиці (в живій вазі) на 4,6%.

Суттєво зменшилась реалізація зернових культур на 49,2%, плодів та ягід – 48,3%, картоплі – 47,3%, овочів – 42,2% та молока і молочних продуктів – 8,7%.

Середні ціни продажу аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами у січні 2010р. порівняно з відповідним періодом минулого року значно зросли на всю продукцію рослинництва, найсуттєвіше на овочі у 5,4р., олійні культури – 2,0р., в тому числі насіння соняшнику – 1,8р., картоплю – 1,8р., яйця – 1,6р., молоко і зернові культури – 1,5р.

Зменшились середні ціни реалізації на худобу та птицю на 19,7%.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2274  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама