Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Білозерський район перевиконав районний бюджет за 2009 рік
Дохідна частина бюджету району станом на 1 січня 2010 року по власних і закріплених доходах загального фонду фактично виконана на - 24 млн 234,3 тис. грн, що становить 107,4%, перевиконання склало - 1 млн 666,1 тис. грн.

До розрахункових показників Міністерства фінансів України дохідна частина бюджету району виконана на 111,3 %.

Доходів, що враховуються при визначені обсягів міжбюджетних трансфертів (І кошик), на звітну дату надійшло у сумі 20 млн 679,1 тис. грн або 16,5% до розрахункових показників Міністерства фінансів України.

Районний бюджет за січень-грудень 2009 року виконано на 105,7%, з 5-ти дохідних джерел, що надходять до районного бюджету, забезпечено стовідсоткове виконання планових показників.

У порівняні з аналогічним періодом 2008 року дохідна частина бюджету району по власних і закріплених доходах загального фонду збільшилася на 3 млн 411,7 тис. грн або 16,4%, зокрема, за рахунок податку з доходів фізичних осіб, плати за використання надр місцевого значення та адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1664  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама