Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Матеріальна підтримка ветеранів війни, інвалідів та людей старшого покоління
Для створення додаткових сприятливих умов соціального захисту осіб похилого віку та інвалідів на цей час діє обласна програма соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015 – 2019 роки.

В рамках Програми передбачено фінансову підтримку обласним громадським організаціям ветеранів та інвалідів; виплату стипендій ветеранам, яким виповнилося 90 років і більше; надання матеріальної допомоги на лікування громадянам області, у тому числі ветеранам, інвалідам та особам похилого віку.

Щорічно надається фінансова підтримка громадським організаціям ветеранів та інвалідів за рахунок місцевих бюджетів. У 2016 році з бюджетів усіх рівнів, заплановано фінансову підтримку громадським ветеранським організаціям на загальну суму 1599,6 тис.грн, у тому числі Херсонській обласній організації Організації ветеранів України – 106,9 тис.грн, Обласному відділенню Української спілки в’язнів-жертв нацизму – 27,4 тис.грн, Херсонській обласній організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - 121,1 тис.грн.

Станом на 26 квітня поточного року з місцевих бюджетів профінансовано 544,1 тис.грн, у тому числі обласним організаціям ветеранів війни виділено - 210,7 тис.грн.

Протягом 2016 року за рахунок коштів місцевих бюджетів усіх рівнів надано матеріальну допомогу 1648 особам, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, на загальну суму 1356 тис.грн, у тому числі 299 ветеранів війни отримали 223,3 тис.грн.

Надана допомога 25 ветеранам в оформленні документів для влаштування до будинків-інтернатів.

З початку року для оздоровлення ветеранів війни та інвалідів розподілено 210 санаторно-курортних путівок та 5 санаторно-курортних путівок для учасників антитерористичних операцій, 180 одиниць технічних та інших засобів реабілітації, з них 84 інвалідних візків видано інвалідам, дітям-інвалідам.

На обліку для забезпечення автомобілем перебуває 806 інвалідів, з них 93 інваліда війни, яким у 2016 року видано 2 автомобіля.

Управліннями праці та соціального захисту населення облдержадміністрації разом з районними та міськими територіальними центрами соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, постійно проводиться обстеження матеріально-побутових умов ветеранів війни та інвалідів.

На обліку в територіальних центрах знаходиться 8,5 тис. ветеранів війни та членів сімей загиблих ветеранів. Відділеннями соціально-побутової адаптації територіальних центрів безоплатно надаються ветеранам війни та особам похилого віку послуги медичної сестри та психолога.

В області проводиться безоплатне поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та інвалідів війни. Протягом 2016 року безоплатно поховано 34 особи на загальну суму 50,3 тис.грн.

У 2016 році:

- передбачено 286,9 тис.грн на виплату стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років (з початку поточного року виплачено 58,5 тис.грн);

- надано пільг, у тому числі ветеранам війни, на суму 60992,1 тис.грн, з них: за користування житлово-комунальними послугами - 58367,4 тис.грн, на придбання твердого палива та скрапленого газу - 2624,7 тис.грн;

- виплачено адресної грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня 16,0 млн ветеранам війни на суму 24,9 млн. грн;

З початку року організовано привітання 2 особам, яким виповнилося 100 років. Їм вручені квіти та надано матеріальну допомогу. Комментариев: 0  ::  Дата: 7 мая 2016   ::  Посмотрели: 5613  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП