Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Голопристанська влада намагається вирішити проблеми комунальної власності
Відбулося засідання постійної комісії Голопристанської районної ради з питань обліку, управління та приватизації власності, на якому було розглянуто понад 20 питань порядку денного.

У першу чергу, депутати обговорювали виконання програми соціального, економічного і культурного розвитку Голопристанського району за 2009 рік у частині будівництва та житлово-комунального господарства.

З цього питання доповідали перший заступник голови райдержадміністрації Г.Попов, начальник відділу економіки РДА Ю.Риженко, начальник відділу житлово-комунального господарства РДА І. Сушич, начальник відділу регіонального містобудування та архітектури РДА Є. Кузнєцова.

Перший з виступаючих – Г.Попов – стисло, але якомога вичерпно розповів про стан речей, досягнення і перспективи у галузі житлово-комунального господарства району.

За його словами, на виконання Комплексної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Голопристанського району на 2002-2005 роки та на період до 2010 року комунальним підприємством «Комунальник» у минулому році здійснено реконструкцію башти Рожновського на території міської ЗОШ №1, вартість робіт становить 100000 грн. - по 50000 грн. з районного і місцевого бюджетів, та ремонт каналізаційно-насосної станції №6 за рахунок коштів державного бюджету у сумі 63000 грн.

Завдяки проведеній реконструкції суттєво зменшився обсяг споживання електричної енергії. Підприємством організовано роботу по недопущенню безприбуткового виробництва: виконуються ремонтно-будівельні роботи на замовлення підприємств і організацій; проводяться роботи з благоустрою та санітарного очищення міста; надаються транспортні та ритуальні послуги.

Комунальним підприємством «Комунальник» направлено до суду 14 позовних заяв про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги на суму 16896 грн., стягнуто – 4224 грн.

Підприємством отримано 136277 грн. з місцевого бюджету на погашення різниці в тарифах. З державного бюджету надійшло 112779 грн. на погашення боргу за використану електроенергію.

Комунальним підприємством «Міськтеплокомуненерго» отримано 321400 грн. субвенції з державного бюджету на погашення різниці в тарифах відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №193 від 5 березня 2009 року. Завдяки застосуванню економічно обгрунтованих тарифів на послуги з теплопостачання підприємство є прибутковим за підсумками року.

З метою сплати боргу в 2009 році до суду було подано 51 позовну заяву про стягнення заборгованості за надані послуги з теплопостачання на суму 74900 грн., з них на теперішній час сплачено заборгованість 31 споживачем.

В с. Таврійське проведено реконструкцію 5620 метрів системи водопостачання за кошти

асоціації «Херсонсількомунсервіс» на суму 390525 грн. На території Бехтерської сільської ради за кошти

асоціації «Херсонсількомунсервіс» здійснено реконструкцію 400 метрів водогону на суму 34439 грн та ремонт 7 глибинних насосів на суму 57900 грн.

В с. Залізний Порт комунальним підприємством «Світанок» проведені роботи з реконструкції 400 метрів системи водопостачання та заміна насосів на артезіанських свердловинах за кошти асоціації «Херсонсількомунсервіс» на загальну суму 79800 грн.

За власні кошти підприємства здійснено прокладання водопровідної мережі протяжністю 1500 метрів на суму 86408 грн.

У 2009 році Новофедорівською сільською радою виділено 1 млн. грн. на проведення реконструкції очисних споруд. До 15 червня 2009 року виділені кошти було освоєно та здійснено пробний пуск реконструйованих очисних споруд. З 1 липня 2009 року реконструйовані очисні споруди в селі Залізний Порт функціонують.

На території Збур’ївської сільської ради проведено заміну ділянок водопроводу за кошти населення: у с. Облої – 82 метри, у с. Збур’ївка - 288 метрів.

Відповідно до Програми газифікації Голопристанького району на період до 2010 року у минулому році було збудовано підвідний газопровід до с. Стара Збур’ївка.

Кошторисна вартість об’єкта становить 1197630 грн., з них кошти державного бюджету – 797630 грн., місцевого бюджету – 400000 грн. Врізку здійснено за кошти населення – 229000 грн. – приєднано підвідний газопровід середнього тиску.

Будівництво розподільчого газопроводу по селу Стара Збур’ївка протяжністю 28 км здійснено за кошти населення в сумі 3 млн. грн. Загальна кількість членів газового кооперативу становить 420 чоловік, підключено до газопроводу 380 будівель.

У с. Нова Збур’ївка за рахунок населення закінчено будівництво підвідних мереж газопостачання. Завершено будівництво котельні з 1 котлом у дитячому садку «Малятко» – 72000 грн.

Закуплено та змонтовано шафну установку вартістю 129000 грн. Створеними кооперативами за кошти населення збудовано 28 км газових мереж та підключено до мережі 1247 абонентів.

Завершені роботи з газифікації Новозбур’ївського міжшкільного НВК та Малокардашинської ЗОШ. У с. Мала Кардашинка за кошти населення в сумі 3 млн грн підведено 3 км газопроводу, по селу проведено 25 км, підключено до мережі 264 абонентів.

У с. Кардашинка за кошти державного бюджету виконано будівництво підвідного газопроводу протяжністю 2,8 км., на що витрачено 200000 грн. По селу, за рахунок коштів населення – 1145000 грн., – проведено 15 км. мережі, підключено до мережі 184 абонентів.

На будівництво розподільчого газопроводу по с. Велика Кардашинка з державного бюджету виділено 160000 грн. За рахунок населення – 2,5 млн. грн. – побудовано 4,2 км. підвідного газопроводу, по селу проведено 30 км, закінчується підготовка до підключення до газової мережі 259 абонентів.

До с. Кохани за кошти населення – 397700 грн. – підведено 0,5 км газопроводу, ще 0,5 км. - по селу, підключено до мережі 341 абонента.

За рахунок коштів Рибальчеської сільської ради у 2009 році виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво газопроводу високого тиску Чулаківка – Рибальче – 119900 грн.

У районному бюджеті на газифікацію району у 2009 році було передбачено 370000 грн., але кошти саме на такі видатки на сьогодні відсутні, оскільки перерахування було здійснено із запізненням (наприкінці грудня 2009 року) – вони залишилися неосвоєними і їх було зараховано у вільні залишки.

Тому, аби профінансувати виготовлення проектно-кошторисної документації, сесія районної ради повинна розглянути питання про те, щоб таки виділити ці кошти тепер уже з вільних залишків минулорічного бюджету.

Саме такі рекомендації – продовжити роботу по виготовленню проектно-кошторисної документації для газифікації району – ухвалила комісія на своєму засіданні.

Наступне питання порядку денного стосувалося раціонального використання спеціального фонду районного Будинку культури та центральної районної бібліотеки, а також цільового використання коштів районного бюджету відділом культури райдержадміністрації відповідно до рішень районної ради.

Доповідала з цього питання начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Т.Тишевська, яка зазначила, що згідно з рішенням 23-ї сесії районної ради від 31 квітня 2008 року №268 відділу культури і туризму РДА виділено кошти у сумі 950 тис. грн.

В тому числі на капітальний ремонт – 847 тис. грн, на придбання автотранспорту – 99 тис. грн., для придбання музичних інструментів для чулаківської філії дитячої школи мистецтв – 4 тис. грн.

За рахунок виділених коштів відремонтовано читальну залу дитячої районної бібліотеки, фасад та бокову стіну центральної районної бібліотеки, здійснено укріплення фундаментів районного Будинку культури та дитячої школи мистецтв, придбано музичні інструменти для РБК, а також мікроавтобус.

Використання виділених на капітальні видатки коштів перевірено обласним контрольно-ревізійним управлінням у травні-червні 2009 року.

На рахунок спеціального фонду районного Будинку культури за минулий рік надійшло коштів у сумі 37 тис. 214 грн. З них сплачено відрахувань від орендної плати за період з 01.10.2006 р. по 13.06.2007 р. до районного бюджету згідно з актом ревізії та на підставі рішень сесії райради 12 тис. 812 грн; щомісячне перерахування від орендної плати до районного бюджету за травень-грудень 2009 року в розмірі 100% - 2049 грн (цілісний майновий комплекс, орендар Лєбєдєв).

Відповідно до Постанови КМУ від 17 травня 2002 року №659 «Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямків використання» за рахунок частини коштів спецфонду придбано господарчі товари та оплачено послуги.

Через бібліотечну систему впродовж 2009 року всього надійшло коштів за оренду приміщень – 6902 грн. З них перераховано до районного бюджету 683 грн., а частину витрачено на господарські товари і матеріали для поточного ремонту, канцелярські товари, оплату державної реєстрації юридичної особи, виготовлення печатки і штампів, передплату періодичних видань. Усього витрачено 4099 грн. Станом на 1 лютого 2010 року існує заборгованість від оренди приміщень.

Вислухавши доповідь Т. Тишевської, члени комісії звернули увагу на кілька моментів, пов’язаних із витратною частиною. Так, виникали питання щодо придбання автомобіля «Газель» для районного Будинку культури, а також з приводу використання коштів спецфонду. На придбання автомашини сесією райради було виділено 99 тис. грн, тоді як фактично витрачено для цієї потреби близько 83 тис. грн.

Приблизно 16 тис. грн. заощаджених коштів було спрямовано на придбання офісної техніки. Що ж стосується коштів спецфонду - голова комісії О. Синенко зазначив: вони повинні витрачатися виключно на утримання майна комунальної власності. Він одразу ж запропонував прийняти відповідні рекомендації.

Питання третє порядку денного стосувалося реєстраційних документів бази відпочинку «Світоч», що в селі Залізний Порт. Доповідала начальник відділу освіти райдержадміністрації Л. Качан. За її словами, у свідоцтві про державну реєстрацію цього закладу записано, що база відпочинку є комунальною власністю, але від початку й до цього часу вона перебуває у підпорядкуванні відділу освіти.

Вже майже рік, як районна рада вимагає від відділу освіти РДА передати об’єкт у комунальну власність, як це записано у документі. Але начальник відділу освіти Л.Качан запевнила, що не може й досі з’ясувати механізм передачі «Світоча», хоч і зверталася з цією дилемою в різні інстанції. Та компетенції вирішувати це питання не визнала жодна.

Натомість голова комісії О.Синенко зачитав результативну частину протоколу №2 зборів директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів і голів профспілкових комітетів закладів освіти від 16 жовтня 2008 року, у якій значиться, що збори вирішили передати базу відпочинку «Світоч» у комунальну власність районної ради без права перепрофілювання закладу, без права продажу бази і без урахування думки відділу освіти і профспілки працівників освіти.

Тому, як зазначили члени комісії, слід на сесії районної ради передати заклад у комунальну власність, керуючись цим протоколом. На засіданні було прийнято відповідні рекомендації.

Усього порядок денний засідання постійної комісії райради з питань обліку, управління та приватизації власності складався більше як з 20 питань, серед яких були й ті, що стосувалися гідравлічної системи газопостачання Голопристанського району, і «Про рекомендації районній раді щодо продажу 16,47% акцій ВАТ «Голопристанське САТП-2109».

З усіх розглянутих на засіданні питань комісія прийняла відповідні рекомендації.

2009 рік для галузі охорони здоров’я Херсона був успішним та продуктивним
Підсумки діяльності лікувально-профілактичних установ міста за 2009 рік обговорювалися під час підсумкової медичної наради 24 лютого.

Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Микола Гайдученко, у порівнянні з минулими роками 2009 рік для міської галузі був успішним та продуктивним. Так, бюджет галузі на 2009 р. затверджено в сумі 129294,5 тис.грн., що на 12,1% більше ніж у 2008 р. Видатки на 1 мешканця складають 372,6 грн., проти 335 грн. у 2008 р. Галузь профінансовано на 99,6%.

На медикаментозне забезпечення громадян, які мають пільги згідно з чинним законодавством, бюджетом на 2009 рік передбачено 1633,7 тис. грн., проти 1051,0 тис. грн. у 2008 році, або на 55,4 % більше, у тому числі для ветеранів війни 526,6 тис. грн., проти 498,8 тис. в 2008 році, або на 5,6 % більше.

У 2009 р. за кошти міського бюджету придбано: інсуліну на 447,4 тис.грн., тромболітиків для хворих на гострий інфаркт міокарду на 65,6 тис.грн., медикаментів для лікування дихальної недостатності у недоношених дітей на 363 тис.грн. На проведення туберкулінодіагностики виділено 276,6 тис.грн., забезпечення хворих на туберкульоз наборами продуктів харчування - 54,3 тис.грн.

З цільового фонду міської ради використано 163,4тис.грн., з них на проведення флюорографічних обстежень витрачено 89,4тис.грн., проведення дітям туберкулінодіагностики - 73 тис.грн., забезпечення проїзду медичних працівників протитуберкульозної поліклініки - 1тис.грн. Для пацієнтів, які постійно та безперервно приймають протитуберкульозні препарати на амбулаторному етапі, видано 866 наборів на суму 54,3 тис.грн. За рахунок міського бюджету в обласному кардіодиспансері проведено 15 імплантацій хворим штучних водіїв ритму.

У 2009 році значну увагу приділено питанням охорони материнства і дитинства. У стаціонарних дитячих відділеннях районних лікарень міста проліковано 3643 дитини, причому, протягом останніх 2 років не зареєстровано лікарняної летальності. План ліжко-днів виконано на 104,5 %. Успішно використовувалися стаціонарозамінюючі форми надання медичної допомоги дітям - денні стаціонари, в яких проліковано більше 4-х тис. дітей.

У 2009 році у складі відділень новонароджених міста створені 3 палати інтенсивної терапії новонароджених на 9 ліжок для першого етапу виходжування передчасно народжених дітей і дітей, що потребують інтенсивної терапії та респіраторної підтримки.

Лікарні міста та пологовий будинок Суворовського району отримали статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». У 2009 році на базі клінічної лікарні Дніпровського району ім. О.С. Лучанського відбулося офіційне відкриття Клініки дружньої до молоді. В усіх жіночих консультаціях міста працюють «Школи відповідального батьківства».

Цього ж року, на базі офтальмологічного відділення лікарні ім. А. і О. Тропіних відкрито міський офтальмологічний травпункт.

В міських лікарнях успішно виконуються телескопічні, артроскопічні, лапароскопічні, косметичні операції тощо, постійно оновлюються методи роботи, впроваджуються нові технології в роботі хірургічних відділень тощо.
Продовжує працювати амбулаторно-поліклінічна служба міста, 4 амбулаторії сімейного лікаря (3 - в лікарні Дніпровського району - с. Жовтневе, смт. Зеленівка, ХНТУ, 1 – в клінічній лікарні Суворовського району), 3 відділення сімейної медицини при поліклініках лікарень.

47 сімейних лікарів надають медичну допомогу понад 89,4 тисячам мешканцям міста, що складає 26,2 % від усього населення міста, в т. ч. 1474 мешканцям села.

У 2009 році вдалося здійснити капітальні видатки на 2152,1тис. грн., з яких закуплено реанімаційну апаратуру для клінічної лікарні Дніпровського району ім. О.С. Лучанського, дефібрилятор, автомобіль; для клінічної лікарні Суворовського району - комп’ютерний томограф, який працює в міському інсультному центрі, стоматологічне обладнання для дитячої стоматологічної поліклініки; проведено ремонтні роботи в лікувально-профілактичних установах;

Міською станцією швидкої медичної допомоги отримано санітарний автомобіль, придбаний за рахунок спонсорських коштів. Успішно та своєчасно проведена підготовка міських лікувально –профілактичних установ до роботи в осінньо- зимовий період . Комментариев: 0  ::  Дата: 26 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1463  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)