Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбувся семінар на тему "Переваги впровадження системи управління якістю на підприємствах. Огляд стандарту ДСТУ ISO 9001:2009"
24 лютого, в обласній державній адміністрації в рамках реалізації заходів з підготовки та відзначення в області Всесвітнього дня прав споживачів пройшов семінар на тему "Переваги впровадження системи управління якістю на підприємствах. Огляд стандарту ДСТУ ISO 9001:2009".

Заступник директора ДП "Херсонстандартметрологія" Ірина Козлова ознайомила присутніх із загальносвітовою ситуацією у сфері системи впровадження якості на підприємствах, кількістю сертифікованих підприємств в Україні та області.

Зокрема вона зазначила, що протягом 2004 - 2005 років в області працювало 10-12 підприємств, що отримали сертифікати на управління якістю за системою ISO 9001, сьогодні таких підприємств вже 50.

У зв'язку із вступом України до Світової організації торгівлі сьогодні вітчизняні підприємства, що бажають розвивати свої торгівельні зв'язки за межами країни, повинні відповідати міжнародним стандартам у системі управління якістю, що дозволить їм значно підвищити обсяги продажу своїх товарів та послуг.


ДП "Херсонстандартметрологія" надає методичну, інформаційну та технічну допомогу для всіх керівників підприємств, які бажають запровадити на свої виробництвах системи управління якістю за стандартами ДСТУ ISO 9001.

У секторі системи управління ДП "Херсонстандартметрологія" також можна одержати консультації з розробки і впровадження сертифікації системи управління та ознайомитися з передовими досягненнями у цій сфері за допомогою спеціалізованої літератури.

Крім того, учасниками семінару було обговорено питання щодо сучасних вимог запровадження стандарту ДСТУ ISO 9001:2009, досвід сертифікованих підприємств на відповідність цим стандартам, проблеми щодо впровадження і забезпечення функціонування системи управління якістю на підприємствах Херсонської області.

http://www.klimapro.ru Комментариев: 0  ::  Дата: 25 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1366  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют