Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Борг зі сплати страхових внесків – провина керівництва боржника
Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні неодноразово звертало увагу працівників підприємств, установ та організацій, що відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», який діє з 1 січня 2004 року, до заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії враховуються лише ті суми виплат (доходу), з яких були фактично обчислені і сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України.

Однак, цю законодавчу норму ігнорують роботодавці багатьох підприємств, установ і організацій міста. Таке ставлення до застрахованих осіб викликає занепокоєння як у громадськості міста, так і управління Фонду, який застосовує всі можливі важелі впливу для суттєвого зменшення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України.

Основним завданням управління є наповнення бюджету Фонду та збільшення рівня забезпеченості власними коштами, що спрямовуються на виплату та доставку пенсій.

Не сплачуючи внески за своїх працівників, керівники тим самим відбирають у них заощаджене важкою працею на старість. Боржникам слід пам’ятати про персональну відповідальність перед кожним з найманих працівників. Ухилення від сплати страхових внесків вже сьогодні ставить під сумнів належне пенсійне забезпечення кожного з них.

Перейматися наповненням бюджету Пенсійного фонду мають не лише працівники управління, адже кожен громадянин, незалежно від статків, статі, посади, рано чи пізно стане пенсіонером і тоді відчує потребу отримувати чесно зароблене вчасно і в повному розмірі.

Кожен працюючий повинен проявляти інтерес до того, як роботодавець розраховується з Пенсійним фондом, і за неналежного виконання працедавцем своїх обов’язків вимагати від нього сплати страхових внесків у повному обсязі.

Обов'язок кожного роботодавця — своєчасна та повна сплата страхових внесків до Пенсійного фонду України, що є головною умовою для забезпечення соціальних гарантій працюючих та дотримання прав громадян на повноцінне зарахування страхового стажу при виході на пенсію.

Страхові внески підлягають сплаті незалежно від фінансового стану платника. Тому керівники підприємств, у яких є проблеми з оподаткуванням, розвитком і стабільною роботою виробництва, повинні вирішувати їх самі, а не за рахунок Пенсійного фонду.

Оскільки всі кошти, що надходять до бюджету Фонду, негайно виплачуються нинішнім пенсіонерам, то вчасна сплата страхових внесків — це не тільки отримання права на пенсії в майбутньому, а ще й моральний обов'язок перед своїми батьками сьогодні.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні
 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2015   ::  Посмотрели: 1855  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн