Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати облради вирішували долю херсонського АПК
Постійна комісія обласної ради з питань АПК, земельних відносин та соціального розвитку села провела виїзне засідання у стінах Херсонського державного університету.

На порядок денний було винесено питання створення Херсонського регіонального університетського центру аграрної освіти, затвердження програми розвитку тваринництва та розглядалася ситуація навколо підтоплень в області.

Комісія прийняла рішення погодити та винести на засідання чергової сесії обласної ради питання створення Херсонського регіонального університетського центру аграрної освіти. Про актуальність для області цього рішення говорили голова аграрної комісії Віктор Пелих, ректор ХАДУ Віктор Ушкаренко.

Зокрема зазначалося, що сьогодні кваліфіковані кадри, які готуються в області, працюють на потреби інших регіонів. Тому необхідно випускників аграрних технікумів, училищ стимулювати вступати до херсонських ВНЗ.

Член комісії, депутат обласної ради Володимир Буренко говорив про невідповідність знань випускників аграрних навчальних закладів:

- Сьогодні рівень знань наших випускників не відповідає сучасним вимогам. Тому необхідно в основу Центру ставити впровадження новітніх технологій. Адже в країні великий попит і велика нестача фахівців, які володіють сучасними знаннями. – Зазначив В.Буренко.

Комісія прийняла рішення направити клопотання про створення Херсонського регіонального університетського центру аграрної освіти до профільного міністерства.

На засідання були запрошені усі головні зоотехніки району, щоб у конструктивному діалозі розглянути запропоновану ОДА Програму розвитку тваринництва. Було внесено низку доповнень. Програму із доповненнями буде винесено на чергову сесію обласної ради.

Вкрай критична ситуація в області склалася з підтопленнями. Зокрема доповідачем з профільного управління ОДА зазначалося, що через брак коштів з 200 необхідних дренажних систем в області задіяно всього 59.

На запитання голови бюджетної комісії обласної ради Олександра Гончара, скільки необхідно коштів, щоб запустити необхідну кількість дренажних систем в управлінні повідомили, що необхідно 18 тис.грн. щодня, що складає 3 мільйона 600 тисяч гривень на місяць. Науковці, які взяли участь в роботі комісії, запевняють, що проблема підтоплення залишатиметься ще найближчі 50 років, її можна вирішитися лише на державному рівні.

В роботі комісії взяли участь: перший заступник голови обласної ради Олександр Коняєв, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів Олександр Гонтар, в.о. голови ОДА А.Осінній, начальники управлінь ОДА представники місцевого самоврядування районів, викладачі ХАДУ.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1039  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют