Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Час вимагає нових рішень…
Сьогодні служба зайнятості стоїть на шляху значних перетворень, змінюється не лише її структурна складова, а й підходи до обслуговування шукачів роботи, безробітних і роботодавців, до надання консультаційних та профінформаційних послуг, співпраці із соціальними партнерами.

У роботі державної служби зайнятості на 2015 рік намічені стратегічні цілі, серед яких:


-•модернізація служби зайнятості та сервісу надання послуг шукачам роботи та роботодавцям;
-•впровадження кращих міжнародних практик (зокрема, для швидкого реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб у частині організації громадських робіт, надання послуг з працевлаштування, проведення програм підготовки та перепідготовки);

- побудова ефективної моделі роботи з соціальними партнерами, громадськістю та волонтерами;

- активізація взаємодії з суб’єктами ринку праці щодо розширення інформації про попит на робочу силу для забезпечення економіки кваліфікованими кадрами;

- удосконалення законодавства тощо.

На сьогодні передусім ми вибудовуваємо новий формат співпраці з роботодавцями. Адже ефективне і швидке працевлаштування клієнтів служби зайнятості безпосередньо залежить від кількості та якості поданих вакансій.

Сьогодні на обліку в службі зайнятості чимало справжніх фахівців, які опинилися в складних життєвих обставинах передусім через економічні та політичні негаразди. Служба зайнятості спроможна підібрати або підготувати висококваліфікованого, якісного працівника на вимоги ринку праці.

Всі зміни з боку служби зайнятості – для наближення послуг до людей. Стратегічні напрями діяльності служби зайнятості на 2015 рік спрямовані саме на швидке реагування на потреби шукачів роботи і роботодавців.

Херсонський обласний центр зайнятості Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2015   ::  Посмотрели: 1753  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн