Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Проведено підсумкову колегію державної санітарно-епідеміологічної служби у Херсонській області
Проведено засідання колегії державної санітарно-епідеміологічної служби у Херсонській області, на якому обговорювалося підсумки роботи закладів державної санітарно-епідеміологічної служби у Херсонській області у 2009 році та завдання щодо подальшого удосконалення їх діяльності.

На колегії відзначено, що усі заходи, передбачені планом на 2009 рік, виконані повністю, збережено мережу і кадровий потенціал державної санітарно-епідемічної служби області, в установлені терміни пройшли атестацію лабораторії восьми санепідстанцій.

Епідемічна ситуація з небезпечних інфекційних хвороб, за винятком грипу та інших гострих респіраторних захворювань, відносно благополучна. Не допущено епідускладнень в оздоровчих, дитячих, учбово-виховних, лікувально-профілактичних закладах та у побуті.

Середньообласні показники за всіма інфекційними хворобами, за винятком лептоспірозу, туберкульозу та ВІЛ-інфекції, нижчі середньодержавних. Загальний показник захворюваності нижчий середнього по Україні на 11,4%. В області триває подальше зменшення показників захворюваності на туберкульозу. З 2006 року кількість випадків легеневого туберкульозу зменшилася на 37%.

Своєчасний моніторинг початку епідемії та введення обмежувальних протиепідемічних (карантинних) заходів дало можливість уникнути її масштабного поширення.

В обласній санепідстанції відновлені дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції. В рамках боротьби з пандемічним грипом за кошти державного бюджету отримано сучасне обладнання вартістю 1,3 млн грн.

Видатки, передбачені планом асигнувань на 2009 рік по загальному фонду, у сумі 24,6 млн грн профінансовано повністю, що на 1,2 млн грн більше ніж у 2008 році.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1067  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама