Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні відбудеться агропромисловий ярмарок
з 24 по 27 лютого 2010 року в м. Херсоні в ККЗ "Ювілейний" планується проведення агропромислового ярмарку
До управління економічного розвитку надійшла інформація, що з 24 по 27 лютого 2010 року в м. Херсоні в ККЗ "Ювілейний" планується проведення агропромислового ярмарку, в рамках якого 24 лютого 2010 року відбудеться конференція на тему: "Ринок нових можливостей реалізації сільськогосподарської продукції. Інвестиційно – інноваційний розвиток у агропромисловому комплексі".

Проведення конференції сприятиме поліпшенню інвестиційно – інноваційного клімату кожного району області, що матиме позитивний вплив на результативність та ефективність залучення будь-яких інвестиційних джерел, підвищення прибутковості підприємств та надходжень до місцевих бюджетів, також запланована участь у зазначеному заході заступника міністра аграрної політики України.

Також відбудеться проведення ярмарку-продажу сільськогосподарської техніки, засобів захисту рослин, добрив, насіннєвого матеріалу, пакувальної тари та передбачено укладання форвардних угод купівлі-продажу овочевої, плодової продукції із Регіональним аграрним центром "Шувар" ( м. Львів) та логістичним бізнес-центром "Дари Буковини" (м. Чернівці) на пільгових умовах.

Додаткову інформацію можна отримати в:

- управлінні економічного розвитку за тел. 22-30-62, 49-61-06, e-mail:up_ekon2@city.kherson.ua;

- головне управління агропромислового розвитку ОДА (ПФ "Експоцентр") за тел.46-73-00,46-73-18 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1652  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама