Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Зловживання на енергетичному ринку дискредитують місцеве самоврядування
Депутати Новотроїцької районної ради на сорок четвертій позачерговій сесії прийняли звернення, в якому зазначають, що обурені ситуацією, що склалася навколо сплати за електроенергію відповідно до Постанови НКРЕ від 10.11.2009 р. № 1280.

Зокрема, Новотроїцьким РЕЗ і ЕМ ВАТ ЕК «Херсонобленерго» за січень 2010 року населенню надані рахунки по сплаті за спожиту електроенергію без дотримання вимог Постанови НКРЕ № 1280 від 10.11.2009 р., яка передбачає тариф 15,6 коп за 1 кВт.год без ПДВ для мешканців багатоквартирних будинків негазифікованих природним газом та в яких відсутня, або не функціонує система централізованого теплопостачання. На звороті рахунків енергопостачальна компанія звертається до споживачів з роз'ясненням щодо застосування тарифів, вказує, що зазначений тариф буде застосовано після надання необхідної інформації органами місцевого самоврядування щодо вищезазначених будинків.

Перелік таких будинків до Новотроїцького РЕЗ і ЕМ надано районною державною адміністрацією від 21 серпня 2009 р. № 1/30-78 та підтверджено листами Новотроїцької селищної ради від 30 листопада 2009 р. № 2/16-539, Сиваської селищної ради від 26 листопада 2009 р. № 534, Чкалівської сільської ради від 4 грудня 2009 р. № 2-15/501.

На виконання наказу Мінпаливенерго від 28.12.2009 р. № 769 22.01.2010 р. було складено акти обстеження таких будинків територіальним органом Держенергонагляду, затверджено 26.01.2010 р. начальником інспекції Держенергонагляду в Херсонській області В.Безценним та надано за адресами згідно з наказом.

Своєю бездіяльністю щодо виконання регуляторного акту енергопостачальна компанія свідомо дискредитує органи місцевого самоврядування та їх посадових осіб, створює соціальну напругу серед жителів району напередодні виборів в місцеві ради.

Переконливо просимо втрутитись в ситуацію, вжити дієвих заходів щодо дотримання виконання в районі Постанови НКРЕ № 1280 від 10.11.2009 р., недопущення зловживань на енергетичному ринку, відвернення непередбачуваних дій обманутого населення багатостраждальних поверхівок. Комментариев: 0  ::  Дата: 10 февраля 2010   ::  Посмотрели: 842  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама