Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Протягом 2009 року у Голопристанському районі збільшено фінансування галузі охорони здоров'я
У 2009 році у Голопристанському районі збільшено фінансування галузі охорони здоров'я на 739,5 тис. грн. Завдяки зусиллям районної державної адміністрації та районної ради асигнування на утримання закладів охорони здоров'я у 2009 році виділено в сумі 20040,6 тис. грн, що на 3,8% більше ніж в 2008 році.

Продовжується реконструкція харчоблоку центральної районної лікарні, проведено капітальний ремонт неврологічного відділення центральної районної лікарні та Садівської дільничної лікарні, поточні ремонти в відділеннях центральної районної лікарні, за кошти місцевих бюджетів - в Бехтерській дільничній лікарні, Новозбур?ївській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, ремонти у фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Велика Кардашинка, Олексіївка.

Досягнуто поліпшення рівня лікувально-діагностичної допомоги дітям та матерям. Організовано щоденний моніторинг стану здоров'я новонароджених дітей. Ефективно працює система етапності надання медичної допомоги вагітним, породіллям та дітям.

У районі поліпшується демографічна ситуація. Протягом 2009 року в районі народилося 702 дитини, що на 52 дитини більше ніж у 2008 році. Зменшився показник смертності дітей першого року життя.

За кошти районного бюджету придбано: реанімаційний хірургічний комплекс-монітор Novins 1800, апарат штучної вентиляції легенів "Фаза-21", бронхоскоп Б-ВО-3-1 з освітлювачем, комплектом інструментів та відсмоктувачем. Безкоштовно отримано від Херсонської обласної клінічної лікарні рентгенівській апарат "Мамограф General Eletric". У Чулаківську лікарську амбулаторію за кошти місцевого бюджету придбано сучасний електрокардіограф.

З метою поліпшення діагностики, зниження рівня захворюваності і смертності від раку в районі запроваджено щотижневий моніторинг якості онкопрофоглядів населення. Комментариев: 0  ::  Дата: 9 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1409  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама