Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Товариство Червоного Хреста України на Херсонщині діє
До складу якої входять 2 міські, 21 районна та 1437 первинних організацій, у своїй роботі зосередила увага на наданні медико-соціальної допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення, сприянні в реалізації державних програм, спрямованих на охорону здоров'я і надання допомоги малозабезпеченим громадянам, постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє прес-центр обласної організації Товариства Червоного Хреста України, служба милосердя Червоного Хреста бере активну участь в реалізації обласних програм "Ветеран" на 2006 - 2010 роки та "Соціальний захист інвалідів" на 2006 - 2010 роки, інших регіональних, національних, державних та недержавних і суто програм Червоного Хреста.

Зокрема, у 2009 році на їх виконання спільно з соціальними та медичними працівниками взято на облік 6706 громадян цих категорій, медичні та молодші сестри надали допомогу 3630 пацієнтам, 473 з яких - лежачі.

Серед них 1730 - одиноких, 1121 інвалід та учасник Великої Вітчизняної війни, 109 - інваліди праці, 66 - інваліди дитинства. Загалом здійснено майже 108,5 тис. відвідувань на дому, надано 268 тис. медико-соціальних послуг. Крім того, на базі центру і кімнат Червоного Хреста надано понад 64 тис. медико-соціальних послуг.

З липня 2009 року працівники патронажної служби долучені до участі в реалізації міжнародної програми РАТН "Розвиток партнерства в сфері контролю туберкульозу в Україні", яка діє в м.Херсоні, Білозерському, Генічеському, Голопристанському та Цюрупинському районах. Тут задіяно 15 патронажних сестер. В ході реалізації програми за рахунок діяльності обласної організації Товариства Червоного Хреста України пацієнти отримують продуктові набори, одяг, ліки, предмети гігієни, перев'язувальний матеріал.

У минулому році надання матеріальної допомоги нужденним проводилось адресно і в рамках програм. Всього допомогу отримали 25608 чоловік на загальну суму 1262894 грн. (2008 рік - 25133 чол. і 951400 грн. відповідно), в тому числі в рамках програм: "Ветеран-медик" - 919 чол. на суму 503765 грн., боротьби з туберкульозом - 3942 чол. на суму 40184,1 грн.
В рамках навчання населення навичкам надання першої медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій підготовлено 2,1 тис. громадян, та по догляду на дому - 2,7 тис. громадян.

На 2009 рік обласній організації Товариства Червоного Хреста України було виділено кошти 48,1 тис. грн, які використані згідно погодженого та затвердженого кошторису. Фінансова підтримка дала змогу збільшити обсяги та якість надання адресної матеріальної допомоги нужденним. Комментариев: 0  ::  Дата: 5 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1765  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама