Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Податкова служба перевіряє суб'єктів господарської діяльності, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність
Як повідомляє Державна податкова адміністрація Херсонської області, станом на 1 січня поточного року в області зареєстровано 462 суб'єкта господарської діяльності, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД), серед них - 363 юридичних та 99 фізичних осіб.

Протягом 2009 року спеціалісти податкової служби області перевірили 111 суб'єктів ЗЕД, складено 136 актів. Порушення валютного законодавства встановлені по 77 перевіркам. За прострочення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, недотримання вимог валютного законодавства донараховано пені та штрафні санкції на загальну суму понад 1,5 млн грн.

Також під час перевірок встановлені порушення щодо оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України. Від стягнень за ці порушення до бюджету надійшло 126,6 тис. грн донарахованих сум податку на доходи нерезидентів та штрафних санкцій.

Слід відзначити, що дебіторська заборгованість від проведених операцій у сфері зовнішньоекономічної діяльності за минулий рік складає 1745 тис. дол. США по 40 суб'єктах господарювання. Комментариев: 0  ::  Дата: 5 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1276  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама