Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На 19 % зменшилась кількість засуджених хворих на туберкульоз у пенітенціарних заклад Херсонщини
Між Департаментом охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації та управлінням Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області підписано спільний робочий план по виконанню обласної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2013-2016 роки.

Медична допомога засудженим хворим на туберкульоз, які відбувають покарання в пенітенціарних установах Херсонської області надається міжобласними спеціалізованими туберкульозними лікарнями (Херсонська ВК №61 та Голопристанська ВК №7), міжобласною багатопрофільною лікарнею при Дар’ївській ВК № 10 та медичними частинами ВК№10, 90, 105, ХСІ.

Всі ці заклади спрямовані на надання кваліфікованої медичної допомоги засудженим, та особам взятим під варту (останні у разі потреби госпіталізуються в територіальні заклади МОЗ України).

Лікарні та медичні частини забезпеченні необхідним обладнанням та лікарськими засобами, для надання спеціалізованої медичної допомоги засудженим та особам взятим під варту. В установах області працюють висококваліфіковані фахівці, які надають якісну медичну допомогу.

З 2010 по 2013 рік спостерігається зменшення кількості хворих на туберкульоз у двох міжобласних спеціалізованих туберкульозних лікарнях (ХВК №61, ГВК №7) на 19%. Якщо, наприклад, у 2010 році у зазначених виправних колоніях відбували покарання 1043 особи, то на сьогоднішній день – 845 засуджених (у 2007 році - 1362 особи).

Протягом 2013 року установи області були повністю забезпечені необхідним переліком протитуберкульозних препаратів 1 та 2 ряду та лікарськими засобами для лікування супутньої патології. Так, у 2013 році з департаменту забезпечення діяльності ДПтСУ було отримано лікарських та дезінфекційних засобів, а також виробів медичного призначення на суму 9млн. 972тис. грн. Надійшло коштів для закупівлі медичних препаратів, лабораторних реактивів та виробів медичного призначення на суму 1млн. 270тис. грн.

Також, туберкульозні лікарні на протязі 2013 року отримали кошти на придбання медикаментів та витратних матеріалів на суму по 343 тис. грн. кожна установа, які були використані безпосередньо за призначенням.

Окрім цього, в лікувальних закладах Голопристанської ВК(№7) та Херсонської ВК(№61) забезпечено окреме тримання хворих на туберкульоз в залежності від бактеріовиділення та стійкості МБТ до протитуберкульозних препаратів.

Слід зазначити, що з 2010 по 2013 рік спостерігається зменшення кількості померлих по всім установам на 27%.

Довідка: Міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня Голопристанської виправної колонії УДПтСУ в Херсонській (№7) розрахована на 800 місць. В ній проходять лікування чоловіки на активну форму туберкульозу та потребують стаціонарного лікування.

Міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня Херсонської виправної колонії УДПтСУ в Херсонській області (№ 61) розраховано на 470 місць. В ній проходять лікування чоловіки на активну форму туберкульозу, які потребують стаціонарного лікування, а також чоловіки, які хворіють на активну форму туберкульозу та потребують фтизіохірургічного лікування.

Міжобласна багатопрофільна лікарня при Дар’ївській виправній колонії УДПтСУ в Херсонській області (№ 10) розрахована на 140 місць. З них 40
хірургічних місць (з них 20 – для хворих з щелепно-лицьовою патологією), 60 терапевтичних місць (з них 20 – для хворих з неврологічною патологією) та 40 місць інфекційного відділення, в якому лікуються хворі на ВІЛ/СНІД. В цілому в закладі проходять лікування чоловіки, які потребують лікування в умовах соматичної лікарні, у тому числі чоловіки та жінки, які потребують призначення та корегування антиретровірусної терапії, а також чоловіки та жінки з щелепно-лицьовою патологією.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області Комментариев: 0  ::  Дата: 31 января 2014   ::  Посмотрели: 2011  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода