Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Добропілля: партнерство влади і громади
27 січня у Добропільській сільській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в якому взяли участь голова районної ради Г.В. Кобець, начальник відділу з надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації В.І. Шмагель та начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради С.Г. Лінник.

На порядок денний виносилося три питання: «Про хід виконання комплексної сільської програми з профілактики злочинності в частині забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громади», «Про стан протипожежної безпеки на території сільської ради» та «Про затвердження списку дітей, які потребують соціального захисту».

З першого питання учасників засідання проінформували голова територіальної громади В.А. Кузьміна, директор місцевої загальноосвітньої школи В.Д. Ночовкін, його заступник з виховної роботи Т.Г. Онищук, дільничний інспектор міліції Ю.В. Ульянов. Вони зазначили, що інспектором по роботі з громадськістю В.Б. Вергуном (на жаль, його посаду скорочено з 1 січня) та дільничним проводилася певна робота з виконання комплексної програми.

І незважаючи на те, що Юрій Володимирович Ульянов працює на території ради лише рік, він зумів знайти спільну мову з керівниками установ, котрі тут діють, сільською громадою, конструктивно, по-діловому ставиться до виконання своїх функціональних обов’язків.

Так, організовано і ведеться прийом громадян з питань забезпечення законності і правопорядку, спільно з педагогами проводяться рейди з виявлення школярів, не охоплених навчанням, проводяться профілактичні бесіди з дітьми, схильними до правопорушень, здійснюються оперативно-профілактичні заходи з виявлення та взяття на облік осіб, які зловживають спиртними напоями, наркотичними засобами.

Також створена та працює адмінкомісія та громадське формування у кількості 10 чоловік, з метою запобігання самовільних рубок проводяться рейди по охороні полезахисних смуг. У ході цих заходів затримано 6 порушників, на них накладено штраф на суму 47 тис. грн та справи передані до суду.

Незадоволені у Добропільській громаді роботою судовиконавчої служби. Сільський голова В.А. Кузьміна неодноразово зверталася до ВДВС Голопристанського районного управління юстиції з проханням роз’яснити, чому не відбувається примусове стягнення з порушників, адже таким чином не надходять кошти до місцевого бюджету. Тож це питання залишається відкритим, і Валентина Анатоліївна схиляється до думки, що, мабуть, доведеться звертатися до обласного управління виконавчої служби.

Про стан протипожежної безпеки на території сільради доповіла секретар виконкому В.О. Черкашенко. На її думку, проблемним сьогодні залишається питання створення сільської пожежної команди, бо фінансові негаразди не дають можливості це зробити і таким чином забезпечити охорону громади від можливих пожеж.

Виступаючи на засіданні виконкому, начальник відділу з надзвичайних ситуацій РДА В.І. Шмагель запропонував повернутися до питання протипожежної безпеки після ухвалення бюджетів. Саме тоді, вважає Вадим Іванович, можна предметніше підходити до його вирішення.

Виконавчий комітет прийняв рішення винести на розгляд бюджетної сесії пропозицію про виділення коштів на співфінансування утворення зональної сільської пожежної команди з розміщенням її на території Долматівської сільської ради.

З третього питання «Про затвердження списку дітей, які потребують соціального захисту» інформацію надав директор загальноосвітньої школи В.Д. Ночовкін. Було одноголосно затверджено списки вихованців навчального закладу на безоплатне харчування у шкільній їдальні.

Вичерпне роз’яснення з юридичних питань добропільчанам надала начальник юридичного відділу районної ради С.Г. Лінник. Вони стосувалися змін у вітчизняному законодавстві щодо спрощення умов ведення бізнесу, зокрема - для суб’єктів малого підприємництва; засад запобігання протидії корупції; надання відпусток; Постанови КМУ в частині зміни умов оплати праці медикам, освітянам, бібліотекарям.

Даючи оцінку роботі Добропільського органу місцевого самоврядування, голова районної ради Г.В. Кобець підкреслила: до вирішення питань захисту своїх громадян від стихії вогню члени виконавчого комітету підходять відповідально, обговорюють їх активно і принципово. Тож і відчувається, що робота у цьому напрямку не стоїть на місці, має певні зрушення.

По закінченні виконкому усіх його учасників запросила відвідати дошкільний навчальний заклад «Сонечко» його завідувач С.В. Губанова. Під час огляду цього об’єкту соціальної інфраструктури Добропілля склалося дуже позитивне враження, бо діти та їх наставники мають можливість перебувати в капітально відремонтованій будівлі. Зробити усі ремонтні роботи у дитячому садочку (замінено підлогу, двері, вікна, оновлено меблі, шпалери) стало можливим завдяки підтримки батьківського загалу, сільської ради та програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

«Сонечко» відвідують 60 місцевих дітей, які мають можливість навчатися і виховуватися у трьох групах. З усього видно, що завідуюча ставиться до своєї роботи з ентузіазмом, творчо, намагається докладати зусиль, аби маленькі вихованці почувалися комфортно у садочку.

До такої думки дійшли представники районного органу місцевого самоврядування, які відвідали дитсадок та побували на засіданні виконкому Добропільської сільської ради. Комментариев: 0  ::  Дата: 4 февраля 2010   ::  Посмотрели: 977  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода