Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася ХLІV сесія Херсонської обласної ради V скликання
На ХLІV сесії Херсонської обласної ради депутати підтримали звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України, Парламенту Грузії, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, міжнародних правозахисних організацій, засобів масової інформації, видатних громадських діячів щодо здійснення заходів з упередження втручання в процес виборів Президента України бойовиків інших держав, недопущення кровопролиття, забезпечення демократичних і прозорих виборів.

У зверненні зазначається, що депутати Херсонської обласної ради, підтримуючи ініціативу Одеської обласної ради, звертаються до депутатів усіх рівнів нашої області з приводу ситуації, що склалася напередодні другого туру виборів Президента України.

Викликає занепокоєння ситуація щодо намагання окремих політичних сил зірвати та поставити під сумнів результати голосування у другому турі президентських виборів.

Депутати вважають, що як у першому, так і напередодні другого туру виборів, завдяки антинародним діям Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко у змові з Президентом Грузії М. Саакашвілі ініційовано та організовано масове прибуття в Україну, особливо південно-східні регіони, під виглядом спостерігачів грузинських бойовиків.

Складається ситуація, яка несе загрозу масових безпорядків, кровопролиття мирного населення, зриву демократичних та прозорих виборів Президента України.

Не можна виключити, що крім масового прибуття в Україну під виглядом громадян Грузії прибудуть найманці з інших держав.

Ми впевнені, що необхідно зробити все, щоб другий тур виборів пройшов чесно і прозоро, щоб його результати були визнані в Україні та світі.

Депутати Херсонської обласної ради звертаються до Президента України, Голови Верховної Ради України, Генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України, Парламенту Грузії, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, міжнародних правозахисних організацій, засобів масової інформації, видатних громадських діячів з вимогою дати належну оцінку протиправним, антинародним діям кандидата в Президенти України Ю. Тимошенко та її покровителів, вжити рішучих заходів щодо упередження втручання в процес виборів Президента України громадян інших держав, недопущення кровопролиття, забезпечення демократичних та прозорих виборів.

Не можна допустити протиправних дій з боку політичних сил, налаштованих на зрив другого туру президентських виборів, та, у разі поразки Ю.Тимошенко, – силового захоплення влади в країні.

Депутати закликають всі сили, відповідальність та державницьку мудрість покласти на алтар захисту конституційного ладу, миру і злагоди в Україні.

Просять всі органи місцевого самоврядування України підтримати наше звернення.

За відповідне звернення проголосували 51 депутат. Комментариев: 0  ::  Дата: 3 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1102  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн