Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася ХХХVІ сесія Цюрупинської районної ради
Головними питаннями порядку денного ХХХVІ сесії Цюрупинської районної ради були підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Цюрупинського району за 9 місяців поточного року та підсумки виконання місцевих бюджетів району за той же період.

Повідомлено, що Цюрупинський район протягом звітного періоду здійснив низку заходів, що забезпечили стабільну економіку і соціальну ситуацію в районі. В результаті річне завдання Програми в частині виробництва промислової продукції виконано на 101,7%, по обсягу реалізації – на 101,4%. На 102% виконано завдання по валовому збору зернових культур. У порівнянні з відповідним періодом минулого року реалізовано м’яса в живій вазі 136,0%. Зросли вантажоперевезення і вантажооборот, збільшився притік у район іноземного капіталу. На 11,7% підвищилася заробітна плата. У районі створено 686 робочих місць різних галузях економіки. Розрахункова база надходжень до місцевих бюджетів за січень-вересень поточного року виконана на 105,9%. Депутати поставили на систематичний контроль виконання Програми.

На сесії зазначалося, що із 15 джерел, що надходять до місцевих бюджетів, забезпечено виконання всіх планових показників.

Депутати підтримали виділення 200 тисяч гривень на ремонт дитсадка «Казка» у Козачих Лагерях». Підтримано звернення медичних працівників до обласної та Верховної Ради і Кабінету міністрів України, які просять прирівняти їх до педагогічних працівників у частині виплати коштів на оздоровлення , коли вони йдуть у планову відпустку, щоб вже у державному бюджеті на 2010 рік ці кошти були передбачені.

За матеріалами // Вісник Олешшя, - №87-88. Комментариев: 0  ::  Дата: 7 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1276  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама