Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Довідка про стан справ у фінансово - бюджетній галузі Херсонської області станом на 30 січня 2010 року
Доходи. За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 30 січня 2010 року надійшло 63,3 млн грн власних та закріплених доходів.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 13,9 млн грн (28,2 %).

Дотація. За цей період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 121,7 млн грн дотації вирівнювання, що становить 100 % до плану, визначеного у тимчасовому розписі державного бюджету на січень 2010 року.

Заробітна плата. Станом на 30 січня 2010 року залишається невиплаченою частка заробітної плати, нарахованої за січень поточного року у сумі 3,9 млн грн, термін сплати якої ще не настав.

Фінансування. За січень поточного року головні розпорядники коштів обласного бюджету профінансовані у сумі 38,6 млн грн, або в повному обсязі до наданих заявок відповідно до тимчасового розпису обласного бюджету на січень 2010 року. Комментариев: 0  ::  Дата: 30 января 2010   ::  Посмотрели: 2182  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама