Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Минулого року зменшилася кількість звернень громадян, які надійшли до управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації
У 2009 році на адресу управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації надійшло 1 тис. 98 звернень, що на 163 звернення, або на 11,48 % менше, ніж за 2008 рік. Про це повідомляє управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації. Крім того, не зареєстровано повторних звернень громадян.

Із загального числа звернень кількість письмових звернень складає 79,1%, звернень, наданих на особистому прийомі - 22,6%, на виїзному - 5,7% та за телефоном "гарячої лінії" - 6,5%.

Скоротилася кількість письмових звернень до управління охорони здоров'я від мешканців Іванівського, Великолепетиського, Високопільського районів, міст Нова Каховка та Херсон.

Звернень громадян, що надійшли до управління від центральних органів державної влади, не зареєстровано.
Від найменш захищених категорій громадян надійшло 245 звернень, що становить 22,31% від загальної кількості, і залишається на рівні відповідного періоду 2008 року.

Основні питання, які порушувалися у зверненнях соціально незахищеної категорії громадян, що надійшли до управління, стосувалися надання медичної допомоги, забезпечення ліками та засобами медичного призначення та оплати лікування.

Результати аналізу звернень громадян свідчать, що у порівнянні з минулим роком структура звернень громадян не змінилася. Найбільша кількість звернень громадян, пов'язана з наданням медичної допомоги (600, або 54,64%), оплатою за лікування (177, або 16,12%), питаннями проведення медико-соціальної експертизи (85, або 7,74%), забезпеченням ліками та засобами медичного призначення (73, або 6,1 %).

Відсутні звернення про незадовільне обслуговування в амбулаторно-поліклінічних закладах, реорганізацію закладів охорони здоров'я області.

У структурі звернень за нозологічними формами захворювань на першому місці захворювання терапевтичного профілю - 388 (35,33%), на другому - педіатричного - 176 (16,02 %), на третьому - онкологічного - 60 (5,46 %).
За спеціальностями за поточний період відмічається зменшення вдвічі звернень з питань медико-соціальної експертизи.

В управлінні постійно ведеться прийом громадян з особистих питань згідно із затвердженим графіком. Всього за 9 місяців 2009 року прийнято в управлінні з особистих питань 203 чол., розглянуто 205 питань.

Продовжено практику прямих телефонних ліній з населенням області. З початку року від громадян прийнято 34 телефонних дзвінка, порушено 34 питання, 28 з яких вирішено позитивно, з інших питань надано роз'яснення. Комментариев: 0  ::  Дата: 30 января 2010   ::  Посмотрели: 2053  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют