Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Звіт про роботу органів влади Херсонщини зі зверненнями громадян у 2009 році
Протягом 2009 року на Херсонщині до місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування надійшло 48 тис. 99 звернень громадян, що на 11тис. 724, або на 19,6% менше ніж за 2008 рік (59 тис. 823 звернення).

Слід зазначити, що спостерігається значне зменшення і у порівнянні з показником 2007 року - на 23 тис. 602 звернення, що складає 33%.
Аналіз структури звернень 2009 року засвідчив, що до місцевих органів виконавчої влади (обласна та районні державні адміністрації) надійшло 7 тис. 603 звернення, що складає 15,8% від загальної кількості.

Незважаючи на значне зменшення кількості звернень громадян до місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у 2009 році, цей показник залишається високим у Білозерському, Великолепетиському, Верхньорогачицькому, Каховському, Іванівському районах.
У результаті аналізу звернень з'ясовано, що у 2009 році на адресу обласної державної адміністрації від мешканців області надійшло 2 тис. 601 звернення, що на 27,44% менше минулорічного показника.

Підсумки 2009 року свідчать про значне скорочення кількості звернень на адресу обласної державної адміністрації від мешканців майже всіх районів області. Однак ці показники суттєво збільшилися у Верхньорогачицькому (+65%) та Новотроїцькому (+22%) районах.

Закріпилася позитивна тенденція до зменшення кількості звернень громадян, які надійшли від Секретаріату Президента України (-38,45%), Кабінету Міністрів України (-25,27%), натомість дещо збільшилося число звернень до Верховної Ради України (+33,76%).

Зростання у 2009 році кількості звернень громадян області до Верховної Ради України порівняно з 2008 роком допущено районами: Бериславським (+250%), Чаплинським (+250%), Генічеським (+100%), Верхньорогачицьким (+100%), та містом Херсон (+18,2%).

У звітному періоді зменшилася кількість повторних (-36) та колективних (-165) звернень громадян. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2009 року №858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян" обласною державною адміністрацією забезпечено його застосування. Так, за ознакою надходження розглянуто 16 масових, 33 неодноразові та 352 дублетні звернення.

Усього протягом 2009 року з метою розв'язання своїх проблем до обласної державної адміністрації звернулося 5 тис. 667 осіб.

Громадянами, які звернулися, порушено 3 тис. 36 питань, що на 1 тис. 108, або на 26,73%, менше минулорічного показника. У порівнянні з 2008 роком спостерігається зменшення кількості листів з таких питань: сільського господарства (-34,58%), житлово-комунального господарства (-29,38%), а саме: опалення (-56,49%), ремонту ліфтів (-23,07%), водопровідної мережі (-25%), будівництва і ремонту доріг (-47,82%), освіти і науки (-45,58%), культурно-освітньої роботи (-44%), охорони здоров'я (-21,9%), забезпечення законності й охорони правопорядку (-22,27%).

Разом з тим, зросла кількість звернень громадян з питань побутового обслуговування (+57,14%), торгівлі і громадського харчування (+25,71%), соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги (+31,25%), невиплати допомоги на дітей (+30,55%), надання кредитів на різноманітні цілі (+62,5%).
Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 1615 звернень, що від загальної кількості звернень становить 62,1%. У порівнянні з 2008 роком серед осіб зазначеної категорії відбулося зменшення кількості звернень на 27,44%, а саме: інвалідів Великої Вітчизняної війни (-28,57%), ветеранів праці (-57,14%), учасників Великої Вітчизняної війни (-70,17%), інвалідів загального захворювання (-34,22%), багатодітних сімей (-26,16%).

Найбільш проблемними для заявників зазначеної категорії були питання соціального захисту, зокрема, виплати заощаджень, позачергового забезпечення автотранспортом, безкоштовного проїзду, надання матеріальної допомоги на лікування, розв'язання проблем комунального характеру (ремонт житлового фонду, ліфтів, опалення тощо). Звернення цієї категорії громадян розглядаються особисто головою обласної державної адміністрації та вишукуються всі можливості щодо вирішення порушених у них питань.

Діюча обласна комісія з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, утворена розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 4 квітня 2008 року №344, дає можливість вирішувати проблемні питання громадян, що опинилися в скрутному становищі. Так, рішенням зазначеної комісії від 23 листопада 2009 року (протокол №9) мешканкам Великолепетиського району Вороновій А.С. та міста Нова Каховка Кисельовій Н.С. на лікування дітей надано матеріальну допомогу в розмірі по 2 тис. грн кожній. Всього у 2009 році відповідно до обласної програми "Ветеран" 215 мешканцям області було надано матеріальну допомогу на суму 190 тис. грн.

З обласного благодійного фонду "Розвиток" надано матеріальну допомогу (3 тис. грн) на лікування сина гр. Дворкової Л.В., мешканки міста Херсон, а також гр. Жмуровій Н.Г., мешканці міста Херсон, для лікування сина надано 3 тис. 500 грн на придбання лікарського препарату "Диспорт". За рахунок зазначеного фонду оплачено лікування сина гр. Кислої Т.І., яка проживає у місті Херсон, в Міжнародній клініці відновного лікування у місті Трускавець.
З 15 жовтня по 31 грудня 2009 року до обласної державної адміністрації надійшло 1 тис. 190 звернень.

Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців міста Херсон - 339, що від загальної кількості звернень становить 28,5%. З 1 тис. 190 порушених питань найбільш проблемними були такі: безоплатне оформлення та видача громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки, незадовільне опалення з початком опалювального сезону, охорона здоров'я, невиплата заробітної плати та допомоги на дітей. Обласною державною адміністрацією забезпечено оперативне реагування на звернення, що надходять на урядову телефонну "гарячу лінію".

Згідно з графіком особистого прийому громадян, у тому числі виїзних прийомів, головою обласної державної адміністрації та його заступниками протягом звітного періоду прийнято 325 осіб.

Продовжено практику виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Відповідними розпорядженнями голови обласної державної адміністрації затверджуються графіки прийомів громадян за місцем проживання для заступників голови обласної державної адміністрації та керівників структурних підрозділів. Аналогічні прийоми здійснюються головами районних державних адміністрацій, керівниками їх структурних підрозділів, районних служб. Так, за підсумками 2009 року завдяки зазначеному заходу понад 8 тис. 227 громадян мали можливість розв'язати свої проблеми безпосередньо за місцем проживання.

Запроваджено проведення Днів контролю, чому передує здійснення відповідних перевірок на місцях і розроблення рекомендацій щодо усунення наявних недоліків. Протягом 2009 року засідання проводилися щомісяця. Так, за цей період заслухано питання про стан роботи із зверненнями громадян у 9 районних державних адміністраціях та 1 структурному підрозділі обласної державної адміністрації, а також підсумки роботи із зверненнями громадян за 2008 рік, перший квартал та перше півріччя 2009 року.

При Головному управлінні та райміськуправліннях юстиції в області функціонує 23 громадські приймальні, діяльність яких спрямована на надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченій категорії населення області. За 2009 рік завдяки роботі громадських приймалень мали змогу отримати роз'яснення щодо чинного законодавства з вирішення порушених питань 3 тис. 729 громадян області, що на 542 особи, або на 17% більше ніж за минулий рік. Комментариев: 0  ::  Дата: 26 января 2010   ::  Посмотрели: 1193  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП