Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася президія Верхньорогачинської районної ради
На президії Верхньорогачинської районної ради заступник головного лікаря ЦРЛ А.Щербак, доповідаючи про хід виконання районної міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я нації» на 2002-2011 роки, зазначив, що в районі забезпечено проведення регіонального реєстру вродженої та спадкової патології.

Під час обговорення даного питання члени президії рекомендували РДА та ЦРА продовжити роботу по виконанню заходів, передбачених даною програмою. Сприяти завершенню ремонтних робіт інфекційного відділення ЦРЛ. Ушкальському сільському голові, головному лікарю ЦРЛ винайти можливість щодо телефонізації Нижньорогачинського, Бабинського ФАПів.

На розгляд виносилось питання про хід виконання програми розвитку культури і духовності в районі на 2007-2012 роки. Зазначено, що відділ культури і туризму РДА, селищна та сільські ради сприяють розвитку культурної інфраструктури району, закріплення позитивних тенденцій у культурній сфері.

Депутати рекомендували профільному відділу РДА та районній центральній бібліотеці спеціалізованої обліко-інформаційної комп’ютерної системи; створення районного реєстру нематеріальної культурної спадщини на електронних носіях; охорони пам’яток культурної спадщини району.

Місцевим радам при складанні бюджетів на 2019 рік передбачити кошти на: введення повних ставок працівників культури в сільській місцевості; проведення поточних та капітальних ремонтів закладів культури; оновлення матеріально-технічної бази закладів культури, поповнення бібліотечних фондів, збереження пам’яток культурної спадщини.

Розглянуто питання про хід виконання районної програми реалізації державної політики в сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2003-2010 роки.

Депутати рекомендували РДА, районному відділу УМВС України в Херсонській області, селищній та сільським радам, закладам охорони здоров’я активізувати роботу по виявленню і знищенню наркотичних посівів, недопущення незаконного отримання наркотичної сировини.

Рекомендовано головам селищної та сільської рад винайти кошти на проведення капітального ремонту водопровідних мереж та заміни водопровідних труб.

Розглянуто питання «Про хід виконання програми з утвердження тендерної рівності в районі на період до 2010 року» та «Про хід виконання районної програми розвитку і функціонування української мови на 2004-2010 роки.

За матеріалами// Рідний край, - №45. Комментариев: 0  ::  Дата: 4 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1250  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама