Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Демографічна ситуація в області
На 1 грудня 2009р. в області, за оцінкою, проживало 1094,2 тис. осіб. Упродовж січня–листопада 2009р. чисельність наявного населення зменшилась на 5045 осіб, що у розрахунку на 1000 населення склало 5,1 особи.

Зменшення населення області відбулося як за рахунок природного скорочення на 4052 особи, так і міграційного – на 993 особи. Порівняно з січнем–листопадом 2008р. обсяг природного скорочення зменшився на 1058 осіб.

За січень–листопад 2009р. в області зареєстровано 11286 народжених та 15338 померлих. В порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість народжених зменшилась на 90 дітей (на 0,8%), число померлих – на 1148 осіб (на 7%).

Кількість прибулих в область на постійне проживання зменшилася з 5991 до 5817 осіб, а вибулих – з 8483 до 6810 осіб. За всіма потоками міграції найбільше прибуткове сальдо у січні–листопаді 2009р. відмічалося у Каланчацькому (8,5‰) та Високопільському (4,7‰) районах області, а найбільший рівень міграційного скорочення спостерігався у Чаплинському (7,4‰) та Іванівському (6,3‰) районах. Комментариев: 0  ::  Дата: 22 января 2010   ::  Посмотрели: 2336  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама