Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Цюрупинське міжрайонне управління водного господарства порушило чинне законодавство на суму близько 400 тис.грн. (незаконні і нецільові витрати коштів) та неефективні управлінські рішення склали 5,5 млн.грн.

Не секрет, що водні ресурси істотно впливають на ефективність функціонування сільського господарства, що найбільш актуально для господарювання на посушливих піщаних ґрунтах. Варто сказати, що на водогосподарський комплекс покладено відповідальні завдання – забезпечувати потреби населення та галузей економіки у водних ресурсах, меліорувати землі, запобігати шкідливій дії води та забезпечувати захист від підтоплення.

Ревізори КРУ проаналізували зміст відповідних укладених договорів на подачу води, затверджених тарифів та фактичного надходження коштів на спецрахунок і фактичних витрат з подачі води на зрошення. Впродовж другого півріччя 2008 та 8 місяців 2009 року з причини подання фізичним та юридичним особам води на полив зрошувальних земель, за ціною нижче фактичної її собівартості, сума втрат сягнула відмітки майже 5,5 млн.грн.

Крім того, підрядним організаціям «Г» та «У» переплачено коштів загалом на суму понад 330 тис.грн. за виконання робіт по капітальному ремонту зливного колектору. Ще понад 20 тис.грн. недоотримано від сільгоспвиробників, котрі всупереч умовам договорів не проводили попередню оплату вартості послуг на полив. До того ж у нинішньому році 41 тис.грн. бюджетних коштів посадовцями зайво витрачено на ремонтні цілі через завищення потреби в бюджетних асигнуваннях.

Крім того, управлінням допущено факти не донарахування відпускних, неповне відображення по обліку наданих платних послуг, понаднормове списання матеріальних цінностей, лишки тощо. Ось таким ставленням до водних ресурсів визначається рівень менеджменту. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.
Прес-служба КРУ в Херсонській області Комментариев: 0  ::  Дата: 4 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1148  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама