Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Щодо роботи телефонної "гарячої лінії" з проблемних питань суб'єктів підприємницької діяльності
Для суб'єктів підприємницької діяльності у Головному управлінні економіки обласної державної адміністрації в робочі дні з 8.00 до 17.00 за номером 22-57-34 працює телефонна "гаряча лінія". Тут можна отримати відповіді на свої запитання, а також допомогу у вирішенні проблемних питань з розвитку підприємництва, поінформувати про незаконну діяльність гральних закладів.

Протягом грудня 2009 року до Головного управління економіки обласної державної адміністрації телефонною "гарячою лінією" надійшло три звернення від мешканців області щодо роботи залів гральних автоматів за такими адресами:

- вул. Миру, 18, м. Херсон (повторно);

- вул. І. Кулика, 131, м. Херсон;

- вул. Чорноморська, 44, м. Херсон (повторно).

Відповідно до Законів України "Про заборону грального бізнесу в Україні" і "Про місцеві державні адміністрації" обласною державною
адміністрацією отриману інформацію щодо роботи гральних закладів надано до Державної податкової адміністрації в області з метою вжиття відповідних заходів реагування та застосування санкцій, пов'язаних із забороною організації і проведення азартних ігор.

За інформацією Державної податкової адміністрації в Херсонській області, співробітниками УПМ ДПА була проведена перевірка інформації щодо роботи гральних закладів за адресами: вул. Миру, вул. І. Кулика, 131, та вул. Чорноморська, 44. У ході перевірки за вказаними адресами фактів функціонування залів гральних автоматів встановлено не було. Проводяться додаткові заходи, спрямовані на викриття можливої незаконної діяльності за вищезазначеними адресами.

За адресами, отриманими від мешканців області по телефонній "гарячій лінії" станом на 1 грудня встановлено наступне:

1. За адресами вул. Лавреньова, 11 (в приміщенні комп'ютерного клубу) та вул. Чорноморська, 44 (в приміщенні бару біля магазину "Лідер"), м. Херсон фактів функціонування залів гральних автоматів встановлено не було. Проводяться додаткові заходи, спрямовані на викриття можливої незаконної діяльності за вищезазначеними адресами.
2. За адресою вул. Леніна с.Новодмитрівка Великоолександрівського району встановлено факт надання послуг у сфері грального бізнесу. Гральні автомати у кількості 3 штуки на загальну суму 9 тис. грн. описані та вилучені.
Загалом з 25 червня 2009 року по 30 грудня 2009 року викрито 48 фактів незаконної підприємницької діяльності щодо надання послуг у сфері грального бізнесу та вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 2562, 7 тис. грн.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 января 2010   ::  Посмотрели: 1187  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют