Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про стан надання послуг у Херсонській області
За січень - листопад 2009 року 1606 підприємств області та 168 їх відокремлених структурних підрозділів реалізували послуг на суму 2212,3 млн грн (за січень - листопад 2008 року - 2267,4 млн грн). Про це повідомило Головне управління економіки обласної державної адміністрації.

З реалізованих послуг оплачено населенням 617,3 млн грн (608,3 млн грн за січень - листопад 2008 року) або 27,9% від загального обсягу реалізованих послуг.

На кожного мешканця області реалізовано послуг на суму 2016,7 грн. Реалізація послуг в розрахунку на одного мешканця міста Херсона склала 4861,6 грн. Друге місце по цьому показнику, як і в 2008 році, займає місто Нова Каховка - 2359,4 грн.

Найбільшу питому вагу в доході від реалізації послуг (у ринкових цінах) мають підприємства транспорту. Їх частка, порівняно з 2008 роком, збільшилася на 5,4 відсоткових пункти і склала 41%. Комментариев: 0  ::  Дата: 12 января 2010   ::  Посмотрели: 926  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама