Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Інвестиції в економіку: шляхи і перепони
Як реалізується цільова програма активізації інвестиційно-інноваційної діяльності у районі?

Залучення коштів для розгортання будь-якого виду економічної діяльності нині стало чи не єдиним способом збільшити число робочих місць, а, значить, і розширити можливості поповнення бюджетів усіх рівнів, що, в свою чергу, дозволяє успішніше вирішувати нагальні завдання громад.

Тому місцева влада покликана всіляко сприяти поліпшенню так званої інвестиційної привабливості територій свого управління, щоб забезпечити додаткові надходження на потреби соціально-економічного та культурного розвитку. Відповідна цільова програма розроблена, затверджена та реалізується і в нашому районі.

Головною її метою є забезпечення необхідної інформації про потенціал району для можливих інвесторів, аби максимально зацікавити їх вкладати капітал у той чи інший вид бізнесу.

Заходи щодо виконання районної програми (а вона розрахована на період 2007 – 2010 рр.) щодо активізації інвестиційно-інноваційної діяльності на Голопристанщині передбачають фінансування в сумі 38 тис. гривень, у тому числі 13 тис. гривень було виділено в 2008 році та 12,5 тис. гривень – у 2009 році.

За рішенням районної ради на виконання заходів указаної програми протягом 2008 року використано 12,488 тис.гривень на оновлення веб-сайту районної державної адміністрації та на виготовлення буклету «Голопристанщина – земля сонячна та щедра – запрошує до співпраці».

В умовах фінансової кризи і браку коштів у районному бюджеті минулого, 2009 року програма не фінансувалася.
З метою формування позитивного інвестиційного іміджу та розповсюдження інформації про інвестиційну привабливість району у листопаді 2008 року на Міжнародному інвестиційному форумі був презентований буклет «Голопристанщина – земля сонячна та щедра – запрошує до співпраці».

В цьому буклеті знайшли відображення 17 інвестиційних пропозицій по міській та 8-ми сільських радах. Крім цього, в буклет увійшла інформація про інвестиційні проекти нашого Інституту південного овочівництва і баштанництва УААН та фермерського господарства «Аделаїда».

Для впровадження інвестиційного проекту «Логістичний центр (підготовка до реалізації, упаковка, охолодження овочів та фруктів для супермаркетів, для експорту)» спеціалісти ФГ «Аделаїда» у вересні минулого року взяли участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».
Загальна інформація про туристичні об’єкти, природні принади, пам’ятки історії та культури району знайшла відображення у виданні 2008 року «Херсонщина запрошує» та вміщеній тут фотодобірці по району.

Враховуючи пріоритети розвитку району, районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування сприяли входженню в район вітчизняних інвестицій на будівництво фермерським господарством «Інагро» найпотужнішого у південному регіоні заводу по переробці томатів на томатну пасту при сприянні холдингової компанії «Аgгоfusion».

Задля залучення потенційних інвесторів райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування спільно з відділом Держкомзему в Голопристанському районі визначено 12 земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами населених пунктів 5 сільських рад. З їх загальної кількості 8 заплановано до продажу на засадах аукціону, 4 – як інвестиційні майданчики для видобутку торфу, піску, а також під будівництво об’єктів оздоровчо-рекреаційного призначення, рибогосподарських потреб.

Схема їх розташування розміщена на бігборді при в’їзді в місто Гола Пристань на автошляху Цюрупинськ – Залізний Порт. На офіційному сайті м. Гола Пристань та Голопристанського району розміщено інвестиційні пропозиції щодо земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Торік до однієї з інвестиційних земельних ділянок, що ввійшли в програму, виявлено зацікавленість з боку досить потужних кампаній. Це земельна ділянка на території Краснознам’янської сільської ради орієнтовною площею 6400 гектарів. Розроблений проект відведення цієї ділянки знаходиться на стадії погодження відповідних служб. Однак реалізація інвестиційних майданчиків призупинена в зв’язку з відсутністю врегулювання на законодавчому рівні, а саме: досі не встановлено порядок проведення аукціонів оренди та продажу земельних ділянок, що унеможливлює подальше просування пропонованих проектів.

Представники та відповідні фахівці Голопристанщини беруть активну участь у нарадах, семінарах, круглих столах з питань залучення вітчизняних та іноземних інвестицій. І надалі вживатимуться всі заходи для реалізації інвестиційних проектів, які мають пріоритетне значення для економічного розвитку району. Комментариев: 0  ::  Дата: 9 января 2010   ::  Посмотрели: 988  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода<