Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ефективніше попереджувати, рішучіше викорінювати
Колегією районної державної адміністрації проаналізовано хід виконання комплексної програми профілактики злочинності, затвердженої на 2006-2010 роки.

Як зазначається в прийнятому з цього питання рішенні, підприємствами, організаціями та установами району проводиться певна робота по виконанню цієї програми.

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронними структурами району здійснюються організаційні заходи щодо реалізації та виконання розпорядження голови районної державної адміністрації з цього питання, а також самої програми, затвердженої рішенням двадцять другої сесії районної ради IV скликання 09.02.2006 року. Фінансування вказаної програми з районного бюджету не передбачалося.

За інформацією міськсільвиконкомів, стан правопорядку в населених пунктах розглядається на засіданнях виконкомів двічі на рік. В районній газеті «Голопристанський вісник» регулярно виходить сторінка з інформаційно-аналітичними і публіцистичними матеріалами про стан правоохоронної роботи в районі та про діяльність правоохоронних органів.

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення РДА спільно з інспекторами Державної податкової інспекції в районі проводились перевірки дотримання трудового законодавства на підприємствах усіх форм власності стосовно запровадження мінімальної заробітної плати, легалізації робочих місць, порядку використання коштів.
Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації надає допомогу та роз’яснення щодо влаштування інвалідів до інтернатних закладів області.

На обліку служби у справах дітей РДА перебуває 176 дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. Виведено з єдиного банку сімей у поточному році 5 сімей з позитивним результатом.
За 2009 рік проведено 40 рейдів «Діти вулиці», «Канікули», «Урок», у ході яких виявлено 81 дитину, що потребувала соціального захисту.

Службою у справах дітей РДА разом з відділом кримінальної міліції у справах дітей районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області систематично проводяться рейди в місцях відпочинку молоді, в комп’ютерних клубах. У 2009 році проведено три таких рейди у селах Нова Збур’ївка, Стара Збур’ївка, Чулаківка, Садове, Пам’ятне, Олексіївка.

На профілактичному обліку перебувають 19 дітей, які постійно залишають місце проживання, з ними проводиться профілактична робота.

На території району збережено мережу фізкультурно-спортивних об’єктів, працює дитячо-юнацька спортивна школа та її філії, функціонує футбольний клуб «Гопри», парашутний клуб. Працює 6 позашкільних закладів: ДЮСШ, будинок дитячої та юнацької творчості, станції юних туристів, натуралістів, техніків, школа мистецтв. Створено 2 спортивні районні федерації – боксу та веслування, спортивний клуб «Сокіл».

Голопристанським районним відділом управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області систематично аналізується стан правопорядку на території сільських рад району. Так, за 11 місяців 2009 року на території району всього зареєстровано 454 (у 2008 році – 395) злочинів, у тому числі 186 (2008 р. – 126) тяжких та особливо тяжких. За вказаний період на території району спостерігалося збільшення кількості зареєстрованих злочинів загальнокримінальної спрямованості (425 проти 356) на 19,4%, у тому числі тяжких злочинів (176 проти 114) на 54,4 %.

Разом з тим завдяки докладеним зусиллям на території району не допущено неконтрольованого перебігу подій. Зменшилась кількість зареєстрованих тяжких тілесних ушкоджень, розбоїв, зґвалтувань, хуліганства. На рівні попереднього року залишилася кількість зареєстрованих шахрайств, незаконного зберігання зброї, незаконного заволодіння транспортними засобами, а також злочинів, скоєних неповнолітніми. Викрито 386 осіб, винних у вчинені злочинів, з них 11 неповнолітніх, 42 громадянина, які раніше порушували кримінальне законодавство. Від злочинів потерпіло 454 громадянина, з яких 17 загинули. Установлено місцезнаходження 22 кримінальних злочинців, які переховувалися від слідства та суду, 9 безвісти зниклих громадян.

Протягом 2009 року збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод (24 проти 21). Менше виявлено фактів незаконного обігу наркотичних засобів (72 проти 76). До кримінальної відповідальності притягнуто 7 осіб за збут наркотичних засобів. Потребує вдосконалення організація роботи щодо протидії наркозлочинності у дитячому середовищі.


Не в повній мірі в минулому році спрацював районний відділ управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області по охороні громадського порядку та профілактики злочинності в громадських місцях міста Гола Пристань. Кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, збільшилась на 88,9% (31 проти 16).

Колегія районної державної адміністрації визнала роботу, проведену у 2009 році структурними підрозділами РДА, територіальними органами виконавчої влади, міськсільвиконкомами, підприємствами та установами району по виконанню комплексної районної програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки, задовільною.

У прийнятому рішенні рекомендовано начальнику Голопристанського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області Д.Д. Ткаченку посилити контроль за роботою дільничних інспекторів та кримінальної міліції у справах дітей районного відділу з метою недопущення збільшення грабежів, рецидивної злочинності, злочинів, скоєних у громадських місцях, запобігання вчиненню правопорушень неповнолітніми та відносно них, запобігання бездоглядності, безпритульності, бродяжництву та жебрацтву серед неповнолітніх, удосконалення розшукової роботи стосовно безвісти зниклих неповнолітніх та дітей, виявлення та притягнення до відповідальності дорослих осіб, які втягують неповнолітніх у жебракування, пияцтво, наркоманію.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на першого заступника голови районної державної адміністрації Г.В.Попова. Комментариев: 0  ::  Дата: 9 января 2010   ::  Посмотрели: 987  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП