Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Землевпорядники вносять пропозиції щодо врегулювання роботи комісій з погодження землевпорядної документації
Землевпорядники вносять пропозиції щодо врегулювання роботи комісій з погодження землевпорядної документації

- На даний час лише у 9 районах області діють комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документацій із землеустрою. У 12 районах такі комісії або взагалі не створені, або ж ліквідовані і не функціонують, - констатувала Оксана Зінова, заступник начальника Головного управління Держкомзему у Херсонській області під час спільної наради з представниками погоджувальних служб.

Також вона повідомила, що в цілому по області на засіданнях комісій розглянуто 922 документації із землеустрою, а із 253 проведених у поточному році засідань 121 визнано неправомочними через неповний склад комісій.

Основна причина неявки членів комісій на засідання полягає в тому, що не всі управління та інспекції, залучені до погодження, мають територіальні підрозділи у районах та містах. При цьому, відповідно до положення комісії мають збиратися щотижня, що не дозволяє забезпечити присутність представника обласної погоджувальної служби одночасно у декількох районних центрах.

Учасники наради подали пропозиції до постанови Кабінету Міністрів України №1420 від 23.12.2009 щодо роботи комісій з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документацій із землеустрою, та статті 1861 Земельного кодексу України щодо заміни єдиного висновку комісії окремими висновками погоджувальних служб, а також пропозицію стосовно періодичності засідань таких комісій. Комментариев: 0  ::  Дата: 29 ноября 2011   ::  Посмотрели: 1980  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама