Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На порядку денному в с. Новософіївка питання землекористування
На розширене засідання виконкому Новософіївської сільради Голопристанського району зійшлися чи не всі місцеві землекористувачі. Зацікавленість до нього проявлялася через те, що на порядок денний було винесено питання про використання земель на території ради. Професійно до нього підійшов землевпорядник сільради С. Захара, який дав можливість у своєму звіті показати присутнім і внесок господарів, і віддачу кожного гектара.

Він також детальніше зупинився й на недовиконанні орендної плати з юридичних осіб, яка за звітний період становить 97% від плану. Не дотягує й земельний сільгоспподаток з фізичних осіб (98,6%). Загалом ще у лютому ц.р. на сесії сільради було переглянуто орендну плату за землі сільськогосподарського призначення і випасання громадської худоби. В результаті орендна плата нині становить 250 грн/га, а випас – 10 грн в місяць за одну голову ВРХ.

Степан Іванович висловив свою точку зору щодо розумного підходу до розмірів орендної плати за землю, яка на сьогодні і зрошуваних, і на богарних однакова. Він запропонував при визначенні бюджету на наступний рік враховувати цей фактор.

Найбільш активними в обговоренні зазначеного питання були орендарі Ф. Сушич, І.Швагер, Б. Сербінов. Від них прозвучала думка, що земельний податок нині високий, орендна плата теж має бути визначена по якості землі.

На виконком сільський голова С.Острікова винесла й питання про виконання місцевого бюджету за 9 місяців. Головний бухгалтер сільради Л.Толочна з радістю повідомила присутнім, що він виконується успішно. Власні надходження становили 136,2% від плану, за листопад теж спрацювали на 118,8%. У розрізі податків лише по лісових ресурсах, адмінштрафах та комунальному є ще резерви, які можуть поповнити скарбницю сільради до кінця поточного року. Комментариев: 0  ::  Дата: 29 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1154  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама