Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про роботу постійної комісії Новотроїцької районної ради з питань планування, бюджету, фінансування та економічного розвитку району
Бюджетна комісія Новотроїцької районної ради підвела підсумки роботи за рік. Загалом, за період п'ятого скликання комісією проведено 58 засідань, на яких розглянуто 332 питання, з них 136 про зміни до районного бюджету, стан його виконання. Розглянуто більше 70 клопотань про виділення додаткових коштів з районного бюджету, 87 заяв про виділення матеріальної допомоги громадянам на загальну суму 48000,0 грн.

Бюджетна комісія брала участь у 16 спільних засіданнях постійних комісій районної ради. На всіх пленарних засіданнях члени комісії брали активну участь в обговоренні основних питань (не лише з питань бюджету).
У своїй роботі постійна комісія керується Положенням про роботу постійних комісій, Регламентом роботи районної ради, діє відповідно до плану роботи ради, виконує доручення голови ради в межах чинного законодавства. Усі члени комісії вели прийом громадян за місцем проживання або місцем роботи.

Протягом звітного періоду постійна комісія контролювала хід виконання районного бюджету, резервного фонду районного бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку району, програми комп'ютеризації органів місцевого самоврядування Новотроїцького району, програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району, районної програми «Про трудовий архів Новотроїцького району», програми інвестиційної діяльності Новотроїцького району на 2008-2011 роки».

Усі довідки районної державної адміністрації щодо стану виконання районного бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку району та інших районних програм детально аналізуються комісією.

За ініціативою постійної комісії з питань бюджету районній державній адміністрації направлялися листи з рекомендаціями щодо:

- необхідності розробки районної програми підтримки ФАПів;

- необхідності розробки додаткових заходів до районної програми боротьби зі злочинністю та фінансування цих заходів;

- розробки нової програми газифікації району;

- вирішення питання щодо придбання службового житла для працівників ЦРЛ, та ремонту службової квартири, що належить до спільної власності територіальних громад району.

З метою посилення контролю за використанням коштів районного бюджету постійна комісія щоквартально заслуховувала звіти головних розпорядників коштів.

Розпорядникам коштів районного бюджету неодноразово вказувалося на необхідність більш чіткого планування видатків.

Відповідно до чинного законодавства бюджетні установи надають бюджетні запити на наступний рік до 15 серпня поточного року. З цього часу розпочинається формування бюджету. Як правило, бюджетні установи виконують цю вимогу. Проте райдержадміністрація ніколи не знайомила з бюджетними запитами депутатів. На розгляд комісії потрапляв готовий проект районного бюджету. Прохання комісії щодо включення депутатів до робочої групи з формування районного бюджету, районна державна адміністрація ігнорувала.

Вважається за необхідне на профільних комісіях все ж розглядати бюджетні запити. При цьому, приділити увагу кожній галузі окремо. Не завадить при таких розглядах залучати значне коло фахівців відповідної галузі, не лише керівників.

Тільки тоді можна буде говорити про плановий підхід до визначення пріоритетів.

Районною державною адміністрацією враховано рекомендації комісії щодо розробки програми соціально-економічного та культурного розвитку району у табличному вигляді, що значно полегшує контроль за її виконанням.

Також райдержадміністрацією враховано зауваження комісії щодо необхідності визначення переліку пріоритетних програм для фінансування в кожному бюджетному році. Такий перелік щорічно закріплюється програмою соціально-економічного та культурного розвитку району.

Усі заяви, листи, клопотання головних розпорядників коштів щодо додаткового виділення коштів з районного бюджету розглядалися комісією за умови наявності кошторису видатків, технічної документації, фінансового висновку райдержадміністрації.

Усі члени постійної комісії беруть активну участь у роботі комісії та пленарних засідань, за виключенням депутата С.Кушніра

Депутатський корпус не знаходиться в опозиції до органів влади, а навпаки ми зацікавлені в тому, щоб усі рішення, які приймаються нами в цій сесійній залі були свідомими, виваженими, зрозумілими, своєчасними, а головне, корисними для тих людей, які їх обрали.Голова постійної комісії Новотроїцької районної рали з питань
планування, бюджету, фінансування та економічного розвитку району М.Базь Комментариев: 0  ::  Дата: 28 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1091  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода