Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Демьохін: «Депутати обласної ради у 2009 році працювали конструктивно»
Про підсумки роботи депутатського корпусу Херсонської обласної ради у 2009 році говорив на брифінгу регіональним ЗМІ голова обласної ради Володимир Демьохін. Він акцентував увагу на важливості залучення інвестицій у регіон та коментував прийняття обласною радою відповідних рішень.

- Головне, що цього року депутатський корпус обласної ради працював конструктивно. Те, що з окремих питань, типу мисливських угідь, немає порозуміння – це справа особистих інтересів окремих депутатів. Треба зважувати, що коли ми хочемо серйозно капіталізувати область у цілому, треба приймати неординарні рішення, а не лобіювати особисті інтереси.

Сьогодні подібне рішення прийнято по «Херсонкурорттуру». Це перший крок до введення інвестицій в область, що сприятиме економічному зростанню регіону, збільшенню робочих місць, надходжень до пенсійного фонду та до бюджету області.

Що до аукціонів, то зауважу, що обласною радою через аукціони продається лише те, що не приносило користі громаді, а тепер через інвестора збільшуватиме бюджет області.

Ремонт музеїв, музично-драматичного театру, запуск першої черги онкодиспансеру та підготовка до запуску другої черги – це ті кошти громади області, які працюють зараз на користь усієї області.

Станом на грудень 2009 року ми не маємо затримки у виплаті заробітних плат бюджетникам, бюджет області виконувався.
Якщо цілеспрямовано вести політику підтримки підприємництва, а саме, сприяти залученню інвестицій в регіон, ми матимемо впевненість у завтрашньому дні. Зараз найбільш сприятливий район у нашій області – це Каховський , адже у ньому з’явилася низка підприємств, які наповнюють бюджет, створюють робочі місця.

Робота депутатського корпусу обласної ради триває, незважаючи на те, що ми залишилися фактично без підтримки Уряду. До речі, завтра відбудеться здача будинку МЖК, який держава не профінансувала, не виконавши свої зобов’язання. У свою чергу, обласна рада профінансувала молодіжне житло, а це ще одна корисна для громади справа.

Сьогодні регіональні програми: житлового будівництва, вітроенергетики та ін. подають значні надії на зміцнення економічного потенціалу області. Тому я можу висловити переконання у тому, що робота депутатського корпусу обласної ради і в наступному році забезпечить інвестиційний шлях розвитку Херсонської області.

Володимир Демьохін: «Депутати обласної ради у 2009 році працювали конструктивно»

Володимир Демьохін про роботу депутатського корпусу обласної ради у 2009 році Комментариев: 0  ::  Дата: 27 декабря 2009   ::  Посмотрели: 986  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют


<