Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Проведено конкурс з перевезення пасажирів на приміських і міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування
Відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт" та постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зі змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року №525 "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування") 11 грудня 2009 року проведено конкурс з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських і міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування, що проходять у Чаплинському, Верхньорогачицькому та інших районах області.

Про це повідомило управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.
На конкурс було винесено 44 приміських і міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, у тому числі 8 нових, з них 4 - по обслуговуванню сільських населених пунктів у Голопристанському, Іванівському, Каховському та Чаплинському районах.

13 автобусних маршрутів, що проходять у Чаплинському районі, за погодженням з Чаплинською районною державною адміністрацією були сформовані за "пакетним" принципом, що дозволить забезпечити стовідсоткове транспортне обслуговування населених пунктів району згідно з соціальними нормативами.

Заяви на участь у конкурсі надійшли від 11 автоперевізників-претендентів: ВАТ "Великолепетиське АТП-16543", ВАТ "Верхньорогачицьке АТП-16546", ВАТ "Каховське АТП-16506", ВАТ "Херсонське АТП-16527", ТОВ "Авто-Лайф", ТОВ "Авто-Експрес", ТОВ "Іксора", ТОВ СП "Ямак", ПП Барнак Ю.М., ПП Вишнівська І.М. та ПП Гринько Г.І.

За підсумками проведеного конкурсу переможцями визначені:

ВАТ "Великолепетиське АТП-16543", ВАТ "Верхньорогачицьке АТП-16546", ВАТ "Каховське АТП-16506", ВАТ "Херсонське АТП-16527", ТОВ "Авто-Лайф", ТОВ "Іксора", ПП Барнак Ю.М., ПП Вишнівська І.М. та ПП Гринько Г.І.
З переможцями конкурсу будуть укладені договори на перевезення пасажирів терміном на 5 років. Комментариев: 0  ::  Дата: 25 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1845  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн