Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася ХLІІІ сесія Херсонської обласної ради
На останню у цьому році сесію Херсонської обласної ради з’їхалися 61 із 85 депутатів обласної ради. Вирішували 57 питань порядку денного. Основний перелік сесійних питань складав 54 позиції, та рішенням депутатського корпусу включено ще три важливих для області питання: необхідності звернення до ЦВК про підняття питання фінансування виборчих комісій області, ситуація, що склалася з фінансуванням місцевих рад та проведення платежів Держказначейством наприкінці року.

Перед початком сесії голова обласної ради Володимир Демьохін вручив грамоти Верховної ради та грамоти і подяки обласної ради.

Розпочала роботу сесія традиційно – з розминки, яка тривала понад півтори години. Спочатку розгляд питань порядку денного тривав швидко та конструктивно. Та першим дискусійним питанням став розгляд списання непридатних до експлуатації засобів сільхозптехніки, тракторів та автотранспорту КП радгоспу-заводу «Янтарного» через великий перелік об’єктів на списання. Голова профільної комісії С.Кіщенко пояснив, що ситуація склалася через несвоєчасне списання об’єктів, непридатність яких не викликає сумнівів у комісії.

Двічі поверталися депутати до розгляду питання про надання у постійне користування земель лісового фонду (неугіддя) КП спільної власності територіальних громад області по розвитку курортно-рекреаційних зон та туризму «Херсонкурорттур» для розміщення яхт-клубу. В цілому, питання підтримали 49 депутатів і рішення було прийнято.

За пропозицією депутата обласної ради Тамари Федько з проекту рішення по питанню внесення змін до обласної програми подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2006-2010 роки було виключено пункт, яким передбачалося встановлення комендантської години для неповнолітніх. Відповідне рішення підтримала й профільна комісія, адже це не передбачається повноваженнями обласної ради.

У черговий раз проблемними видалися питання надання водних об’єктів та мисливських угідь у тимчасове користування. Не зважаючи на те, що профільна комісія не заперечувала і усі потрібні погодження пройдено, депутати не підтримали надання водного об’єкту на умовах оренди для риборозведення та спортивного рибальства обласній громадській організації «Таврійська спілка мисливців та рибалок» та для риборозведення водного об’єкту «Голопристанській чайці». Не надано мисливські угіддя у користування ТОВ «Кінбурнська коса», ТОВ НВО «Екофільтр», ДП «Голопристанське лісомисливське господарство».

Депутати надали у користування мисливські угіддя лише громадській організації «Скіф» Каланчацького району, після того, як голова Каланчацької районної ради Микола Шептура особисто виступив з проханням підтримати рішення районної ради, що спрямоване на подальший розвиток району. Він зазначив, що цими угіддями користуватиметься виключно громада Каланчацького району, а не мисливці зі столиці чи з обласного центру.

Після розгляду цих питань голова обласної ради Володимир Демьохін звернувся до депутатського корпусу з проханням переглянути свої позиції в питаннях і не ставити власні інтереси на перше місце, адже від цього залежать інтереси громади, яка їх обирала. Він говорив про необхідність йти на зустріч ініціативі з районів, яка спрямована на зростання економічного потенціалу регіону.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1134  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода