Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася ХХХVІІ сесія Голопристанської районної ради
Відбулася ХХХVІІ сесія Голопристанської районної ради V скликання, яку відкрила і вела голова районної ради Г.Кобець. Розглянувши пропозиції РДА, районна рада внесла зміни до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради V скликання «Про районний бюджет на 2009 рік».

У прийнятому з цього питання рішенні збільшено доходи загального фонду районного бюджету по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» на суму 9,255 тис. гривень.

На таку ж суму збільшено й видатки загального фонду районного бюджету по управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації на вказані цілі.
Перерозподілено бюджетні призначення загального фонду районного бюджету по управлінню праці та соціального захисту населення РДА у межах затверджених йому асигнувань на 2009 рік.

Сесія Голопристанської районної ради ухвалила внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради V скликання «Про районний бюджет на 2009 рік». Зокрема, перерозподілено видатки загального фонду районного бюджету по головних розпорядниках коштів на суму 47039 гривень, збільшено доходи спеціального фонду районного бюджету на суму 40579 гривень та бюджетні призначення за видатками спеціального фонду районного бюджету на суму 44395 гривень.

Прийнятим рішенням перерозподілено бюджетні призначення загального фонду районного бюджету по головних розпорядниках коштів у межах затверджених їм асигнувань на 2009 рік.

Контроль за виконанням рішень ХХХVІІ сесії районної ради покладено на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. Комментариев: 0  ::  Дата: 20 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1382  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама