Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Довідка про стан справ у фінансово - бюджетній галузі Херсонської області станом на 27 травня 2011 року
Доходи. За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 27 травня 2011 року надійшло 374,5 млн грн власних та закріплених доходів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 53 млн. грн. (16,5 %).

Дотація. З державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 643,4 млн. грн. дотації вирівнювання.

Заробітна плата. Станом на 27 травня поточного року виплачено заробітну плату працівникам бюджетної сфери області в сумі 127,5 млн. грн. (0,7 місячного фонду).

Фінансування. У травні поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 61,1 млн. грн. бюджетних коштів для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями, оплаті енергоносіїв й інших комунальних послуг, виплаті стипендій, придбанню медикаментів та продуктів харчування.

Короткотермінові позики. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 143,2 млн. грн. короткотермінових позик з єдиного казначейського рахунку.

Субвенції з державного бюджету. За останній тиждень поточного року з державного бюджету отримано кошти субвенції для надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 1,4 млн. грн., а також, на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 3,5 млн. грн.

Бюджетам міст та районів області перераховано субвенцію з державного бюджету на фінансування пільг з послуг зв'язку та інших, передбачених законодавством пільг, у тому числі компенсації втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 69,8 тис. грн., а також, отримано кошти субвенції для надання державних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам у сумі 5,2 млн. грн.

Крім того, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток управлінню капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації перераховано кошти у сумі 3,2 млн. грн. для фінансування робіт з будівництва третього пускового комплексу обласного онкологічного диспансеру в м. Херсоні. Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2011   ::  Посмотрели: 1800  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода