Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсонской области площади озимых под урожай 2010 года превышают прошлогодние почти на 1% - 572 тыс. га
В Херсонской области площади озимых на зерно и зеленый корм под урожай 2010 г. в хозяйствах всех категорий превышают площади под урожай 2009 г. на 0,7% (на 3,8 тыс. га) и составляют 571,9 тыс. га.

Как сообщили в главном управлении статистики в области, в то же время, озимые посевы на зерно сократились на 2,6 тыс. га (на 0,5%).

Всего в структуре площадей зерновых озимых на зерно доля озимой пшеницы составляет 79% (в структуре площадей под урожай 2009 г. – 83,8%), ячменя озимого – 20,2% (14,7%), ржи озимой – 0,8% (1,5%).

Площади посева озимых культур на зерно и зеленый корм под урожай 2010 г. по сравнению с аналогичным показателем предыдущего года увеличены в хозяйствах 10 районов и г. Новая Каховка. В остальных 8 районах и г. Херсон сокращение площадей под озимыми составило от 26% до 0,3%. Комментариев: 0  ::  Дата: 16 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1349  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама