Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська Єпархія УПЦ відкрила власний інформаційно-просвітницький відділ
Вчора на прес-конференції журналістам Херсонщини було повідомлено про те, що в Херсонській Єпархії УПЦ МП почав діяти інформаційно-просвітницький відділ (відділ по взаємодії із світськими ЗМІ).

Єпархіальний інформаційно-просвітницький відділ буде займатися координацією медійної діяльності та налагоджуванням інформаційного обміну між церквою та світськими ЗМІ.

Як було зазначено під час прес-конференції відділ надаватиме всю необхідну інформацію, також вести через журналістів просвітницьку роботу.

Також зі слів організаторів прес-конференції однією з головних ідей створення такого відділу Єпархії є намагання церкви наблизити церкву до суспільства та проводити розяснювальну роботу серед широких верств населення області.

Разом з тим, інформаційно-просвітницький відділ надаватиме ЗМІ всі необхідні матеріали, а також буде організовувати для представників ЗМІ і громадськості міста різного роду прес-заходи.

Керівником цього відділу призначено протоієрея Валентина Гороховського.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 ноября 2010   ::  Посмотрели: 2343  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама