Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+7 грудня – День місцевого самоврядування
Шановні колеги! Дорогі херсонці!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів.
Cаме через органи самоврядування громада реалізує своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Сердечно вітаємо депутатів та працівників місцевих рад усіх рівнів з уже досягнутими успіхами. Серед вас є представники господарюючих суб’єктів усіх форм власності, працівники медичних та педагогічних, фінансових та банківських установ, органів виконавчої влади. У кожного із вас багатий життєвий досвід роботи з людьми, професійні знання і вміння управляти виробництвом, колективами, що стає в пригоді при розгляді та вирішенні порушених виборцями проблем.

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити наше місто більш затишним, сучасним, щасливим!

З повагою

Міський голова Володимир Сальдо,

секретар міської ради Юрій Погребний
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1339  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн