Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонське КРУ відзвітувалося про результати власної діяльності
21 жовтня заступник Голови Головного контрольно-ревізійного управління України Наталія Рубан перебувала з робочою поїздкою у КРУ в Херсонській області.

Розпочала офіційний візит на Херсонщину заступник голови ГоловКРУ України Наталія Рубан, поспілкувавшись з пресою: провела змістовний брифінг, в якому брав участь начальник КРУ в Херсонській області Василь Канівченко. На публічному заході місцеві журналісти газет, радіо, телебачення та інформаційних сайтів ознайомилися з підсумками національного аудиту економіки та найсуттєвішими фактами порушень виявлених КРУ в Херсонській області.

Велику увагу та зацікавленість журналістів викликали питання використання землі, майна та коштів місцевих громад. Наталія Рубан розкрила на окремих прикладах результати інспектування. Приміром повідомлено, що КРУ в Херсонській області встановлено факт крадіжки 560 тис. грн. шляхом приписки обсягів виконаних робіт по каналізаційній системі курортної зони, що на Арабатській Стрілці. Після продажу землі у Щасливцівській сільраді Генічеського району, яка знаходиться в курортній зоні, від покупців своєчасно не надійшло загалом 2,1 млн. грн.

В ході ревізії Аграрного фонду встановлено нестачу зерна у одного із його зберігачів в Херсонській області в кількості 4,9 тис. тонн вартістю більше 8 млн.грн.

Наталія Рубан зазначила, що з коштами та майном громад обходитися як зі своїми не можна, що майбутнім головам міських, селищних та сільських рад треба працювати виключно на користь людей, а Державна контрольно-ревізійна служба України в межах своєї компетенції їм в цьому буде сприяти.

Начальник КРУ в Херсонській області В. Канівченко розповів журналістам, що за 9 місяців поточного року КРУ виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, внаслідок порушення законодавства в сумі 56,9 млн.грн., в тому числі недоотримання фінансових ресурсів - 15,2 млн. грн., незаконних витрат ресурсів на суму 28,46 млн грн., нецільових - 12,76 млн. грн., недостач ресурсів в загальній сумі 550,59 тис.грн.

Інші фінансові порушення виявлено на 196 об'єктах на суму понад 6,7 млрд. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронними органами порушено 19 кримінальних справ.

Одразу ж після брифінгу відбулося ґрунтовне навчання з ревізорами, де Наталія Рубан розповіла про вимоги до контрольно-ревізійної роботи, проаналізувала показники діяльності херсонських ревізорів, дала фахові поради щодо якісного документування ревізійних дій, детально зупинилася на окремих недоліках контрольно-ревізійної роботи та проблемних питаннях, що виникають при проведенні ревізій.

В ході наради обговорювалися нова редакція Бюджетного кодексу України, сутність бюджетних правопорушень, методика визначення та документування збитків. Розглянуто положення Закону «Про здійснення державних закупівель», аби упередити корупційні правопорушення в ході здійснення закупівель.
Обговорено низку нормативних документів, опублікованих у фахових виданнях «Фінансовий контроль», «Бюджетна бухгалтерія», «Баланс –бюджет».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 30 октября 2010   ::  Посмотрели: 2242  

Комментарий написал(a) imago. Опубликованно: 30 октября 2010 16:51 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 5
ICQ: --
путилава сняли!!!!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП