Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Взаємодія херсонського КРУ з місцевими ЗМІ: статистика
Продовжено практику інформування населення про роботу фахівців КРУ в контексті матеріалів, присвячених черговій сесії органів самоврядування. Варто відзначити матеріал скадовської газети «Чорноморець» з назвою «Чи діє телефон довіри?» від 18 серпня 2010 року. Таким чином, громадам переконливо доведено про суворий контроль за витрачанням бюджетних коштів та використанням майна, повідомляє прес-служба облКРУ.

Варто також нагадати, що у п’ятому числі всеукраїнського видання «Фінансовий контроль» розміщено матеріал КРУ в Херсонській області, підготовлений за даними роботи державних контролерів у Скадовському, Голопристанському, Білозерському районах та м. Нова Каховка.

Широкої практики набуло оприлюднення одразу в одному номері газети оголошень про телефонів довіри Служби разом із матеріалами щодо окремих підсумків ревізії. З початку року завдяки системній роботі з пресою загалом поінформовано про телефони довіри 157 разів.

Також позитивним є той факт, що на сторінках районних газет про роботу КРУ повідомляється в контексті матеріалів, присвячених сесіям районних рад.

Порівняно з іншими активно взаємодіяли з журналістами КРВ у Скадовському та Великоолександрівському районах. Довготривалу співпрацю з телевізійниками та радіомовниками мають КРВ в Цюрупинському, Скадовському та Бериславському районах, які з року в рік на телеканалах та за допомогою мережі радіомовлення тримають постійний зв’язок з громадою.

У вересні КРВ розмістили матеріали лише у виданнях Білозерського, Голопристанського, Верхньорогачицького, Високопільського та Горностаївського і Каховського районів. Решта не наважилася поінформувати громадян через пресу. Приміром, у матеріалі «Швидкі виплати» (часопис «Голопристанський вісник») розповідається про недоотримання доходу в сумі 55 тис. грн. медичними працівниками Голопристанської виправної колонії № 7. В статті зазначено, що установа зекономила майже 120 тис.грн на виплату премії та матеріальної допомоги державним службовцям.

Газета «Високе поле» розповіла читачам про результати інспектування Орлівської сільради, а саме про типові недоліки органів місцевого самоврядування: недотримання вимог законодавства при встановленні, нарахуванні та виплаті посадових окладів і тарифних ставок, надбавок та доплат, порушення порядку обчислення середньої зарплати, невиконання низки вимог про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я порушення в обліку необоротних активів бюджетних установ.

У Горностаївському районі через газету «Сільські новини» наголошено на усуненні системних порушень при витрачанні бюджетних коштів на виплату зарплат, допомог, премій та інших виплат, яких виявлено з початку року майже на 150 тис. грн. Також звернуто увагу громади на викоріненні порушень щодо лишків товарно-матеріальних цінностей (їх виявлено на сотні тисяч гривень).

Видання «Придніпровська Зірка» повідомляє про те, що у Садівській сільраді Білозерського району на бухгалтерському обліку перебуває не добудована школа вартістю 275 тис. грн, готовність якої становить лише 50 відсотків.

При обстеженні недобудови КРУ виявлено хаотичне розбирання плит перекриття, цегли несучих стін та виймання металевих конструкцій, що призвело до аварійності об’єкта. Також зруйновані основи конструктивних елементів, обвалені плити перекриття, сходів між першим та другим поверхами.

Приміщення школи не мають вікон, дверей, що ставить під загрозу втрату майна. Ось так, з місця подій повідомлено про безгосподарність місцевої влади та «подвиги» представників місцевого населення, про байдужість посадовців, які «заплющили очі». Зрозуміло, що подібні кричущих публікації звертають увагу громадськості, щоб навести порядок у майнових питаннях.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 30 октября 2010   ::  Посмотрели: 2010  

Комментарий написал(a) Юрец. Опубликованно: 30 октября 2010 16:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
а вы знаете что сняли Путилава?)Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП