Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Віктор Пелих: «Майбутнє держави - за системним підходом до підготовки фахівців»
Голова обласної ради Віктор Пелех взяв участь у презентації навчальної програми для керівників місцевих органів виконавчої влади у Херсонській області, спрямованої на розвиток та вдосконалення ключових управлінських та лідерських компетенцій.

- Сьогодні державі не вистачає системності у доборі кваліфікованих кадрів. – Зазначив на прес-конференції Віктор Пелих. - Проте системний підхід завжди гарантував державі якість та професійність її фахівців. Тому зараз гостро постає необхідність будувати систему підготовки кадрів не лише на Херсонщині, а й в Україні в цілому. Якщо ми не будемо готувати фахівців систематично, то через 5-6 років кадровий потенціал держави катастрофічно збідніє.

Сьогодні Херсонщина першою з регіонів України зробила вагомий крок до підвищення кваліфікаційного рівня працівників державної служби та модернізації державної служби у відповідності до стандартів Європейського Союзу. Я бачу у цьому проекті перспективу, переконаний, що він приречений на успіх. Адже майбутнє держави - за системним підходом до підготовки фахівців

Школа вищого корпусу державної служби при Головному управлінні державної служби вперше презентувала навчальну програму для керівників місцевих органів виконавчої влади у Херсонській області. На навчаннях розглядався перший із шести модулів Програми: «Стратегічне планування розвитку регіону».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 августа 2010   ::  Посмотрели: 1935  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют