Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині 6,7 тис. безробітних: облстат
За інформацією ГУ статистики у Херсонській області, упродовж січня–липня 2010 року послугами державної служби зайнятості скористалися 25,2 тис. не зайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 30,7% менше ніж у відповідному періоді 2009 року.

На обліку цієї установи станом на 1 серпня 2010 року перебувало 6,7 тис. незайнятих громадян, які шукали роботу. Офіційного статусу безробітних на зазначену дату набули 95,7% незайнятих громадян, із них 70% отримували допомогу по безробіттю.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на 1 серпня 2010 року становив 1% населення працездатного віку та був меншим на 0,4 в.п. порівняно з відповідною датою минулого року.

У січні–липні 2010 року було працевлаштовано 11,3 тис. осіб, що на 4,5% менше ніж у відповідному періоді минулого року. Серед працевлаштованих незайнятих осіб жінки складали 48,5%, а молодь у віці до 35 років – 45,6%.

Рівень працевлаштування незайнятих громадян у січні–липні поточного року зріс на 12,3 в.п. порівняно з відповідним періодом минулого року та становив 44,9%. Найвищий рівень працевлаштування був у Генічеському районі (59,8%), а найнижчий – у м.Нова Каховка (31,2%).

Із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття впродовж січня–липня 2010 року на допомогу по безробіттю було витрачено 35,9 млн грн.

Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного, порівняно з липнем 2009 року, зріс на 33,6% і в липні 2010 року становив 729,20 грн, що дорівнює 82,1% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (888 грн. з 1 липня 2010 року).
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 августа 2010   ::  Посмотрели: 2030  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют