Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сміттєвивізну систему покращено
Як повідомила міськрада Херсона в рамках роботи по благоустрою міста визначено проблемні ділянки, де час від часу утворюються стихійні звалища великогабаритного (гілки дерев, чагарників та ін.), будівельного та ремонтного сміття.

Основна маса утворення побутових відходів припадає на місця, де житловий фонд перетинається із сектором приватної забудови. Для впорядкування території міста та ліквідації стихійних звалищ за відповідними адресами ТОВ «Херсонавтокомунсервіс» складено графік планового очищення проблемних ділянок. Здебільшого, згідно із зазначеним графіком, сміття зі стихійних звалищ вивозиться щоденно. За окремими адресами, в залежності від інтенсивності накопичення, - від одного до трьох разів на тиждень. З 1 липня з цією метою додатково виділено 2 одиниці техніки, доукомплектовані додатковим інвентарем.

Також за результатами обстеження було встановлено, що в окремих місцях перенакопичення побутового сміття відбувається внаслідок сезонності. Зважаючи на це, підприємством було додатково встановлено 12 металевих і 10 пластикових контейнерів єврозразка, а також збільшено періодичність вивозу сміття за окремими адресами.

З метою більш якісного надання послуг та покращення процесу вивезення побутових відходів з території міста, окрім здійснення контролю за рухом спецтехніки, підприємством щоденно здійснюються об’їзди місць розташування контейнерів та стихійних звалищ з використанням супутникової системи навігації GPS. Для здійснення оперативного контролю до маршрутних листів менеджерів підприємства внесено адреси місць розташування контейнерів.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 4  ::  Дата: 16 июля 2010   ::  Посмотрели: 1458  

Комментарий написал(a) коммунальщик. Опубликованно: 16 июля 2010 10:54 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ну да ну да, только забыли сказать шо эти свалки должны вывозить ЖЭКи, а прийдется организациям и бесплатно. С учетом того шо ЖЭКи и так на 90% не оплачивают вывоз мусора, то интересно сколько эта шара продлится...

Комментарий написал(a) житель. Опубликованно: 16 июля 2010 11:45 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
ну да ну да, только забыли сказать что мы платим по 10 гривень в месяц за мусор и забирают у нас раз в неделю а свалки так вообще месяцами стоят. и никакой шары тут нет, они за мусор лопатой деньги гребут и уже не одну вилу на днепре построили эти мусорщики. а если жэки не платят им то чего жони возят на шару? значит есть интерес. наверное опять цены хотят поднянь на мусор вот и зашевелились, что бы показать что как будто работают

Комментарий написал(a) Long. Опубликованно: 17 июля 2010 10:32 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 123
ICQ: --
Проектом Постанови КМУ «Про внесення змін до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», предусматривается - "Вивезення побутових відходів здійснюється відповідно до затвердженої в установленому порядку схеми санітарного очищення населених пунктів із забезпеченням РОЗДІЛЬНОГО ЗБИРАННЯ побутових відходів, окреме збирання інших видів відходів як вторинної сировини" http://www.fgkh.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1092&Itemid=

1
А "Методичні рекомендаційїз організації збирання, перевезення, перероблення та утилізації побутових відходів", "рекомендуют" - "Після набуття позитивного досвіду з роздільного збирання для підвищення ефективності його впровадження рекомендується ЗАКРИТТЯ СМІТЄПРОВОДІВ у багатоквартирних будинках". http://www.minjkg.gov.ua/acts/mjkg/mjkg-orders/1036-pro-zatverdzhennya-metodichn

ix-rekomendacij-z.html
Представьте себе, новое начало "прихватизации" (жильцами дома) площадей лестничных клеток , с момента узаконенного "ЗАКРИТТЯ" мусоропроводов в типовых многоэтажках.

Комментарий написал(a) коммунальщик. Опубликованно: 19 июля 2010 14:52 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Цитата: житель
мы платим по 10 гривень в месяц за мусор и забирают у нас раз в неделю а свалки так вообще месяцами стоят


вы 10 грн платите за вывоз БЫТОВЫХ отходов (бумажки, кулечки и т.п.) - эта сумма расчитана исходя из 28 кг мусора в месяц (т.е. 7 кг/неделя на человека) - и вы хотите сказать шо именно столько и выставляете?? И так возим больше нормы и не против возить больше нормы, но только то, что ПОЛОЖЕНО.
Свалки, в основном, это ветки, трава, дорожный смет (это не бытовые отходы) - эти вещи должна убирать отдельная городская служба. И денежки на это выделяет горбюджет, а заставляют убирать частников. А куда тогда денежки идут???
Понятно, что вам как жителю на эти нюансы насрать, но проблема от этого не исчезает. Например, у вас цех по металлосварке - варите ограды по улицам. ЖЭК собрал с Вас бабки шоб поставить ограждение вдоль улицы, но собрал на 9/10 длины. Вы поставили эти 9/10, но жители улицы недовольны, что не до конца - но вы то причем??? Сходство улавливаете???Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее