Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гроші на зарплату бюджетникам позичили: ЗМІ
За інформацією сайту Новий час який посилається на повідомлення прес-служби облдержадміністрації несвоєчасне отримання дотації вирівнювання з державного бюджету змушує місцеві органи влади звертатися до Головного управління Державного казначейства України в області за отриманням короткотермінових позичок на покриття тимчасових касових розривів для проведення розрахунків по захищених статтях видатків і, в першу чергу, по виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери та відпускних педагогічним працівникам.

За останній тиждень таких позичок отримано в сумі 13,9 млн грн.. (з початку року 82,3 млн грн..) що дало змогу не допустити виникнення кредиторської заборгованості по розрахунках з працівниками бюджетної сфери області по виплаті їм заробітної плати та з державними цільовими фондами по сплаті обов’язкових платежів.
Станом на 9 липня поточного року в області розпочато виплату авансу працівникам бюджетної сфери за липень 2010 року в сумі 26,3 млн грн, або 20% місячного фонду оплати праці.

За оперативними даними Головного фінансового управління облдержадміністрації до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 9 липня поточного року надійшло 452,2 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 90,6% до плану, затвердженого в розписі місцевих бюджетів на січень-червень поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 32,4 млн грн (7,7 %).

При тому за вказаний період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 753,9 млн грн дотації вирівнювання, що становить 86,9% до плану, визначеного їм у розписі державного бюджету на січень-липень 2010 року.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 июля 2010   ::  Посмотрели: 1627  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют