Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гроші на зарплату бюджетникам позичили: ЗМІ
За інформацією сайту Новий час який посилається на повідомлення прес-служби облдержадміністрації несвоєчасне отримання дотації вирівнювання з державного бюджету змушує місцеві органи влади звертатися до Головного управління Державного казначейства України в області за отриманням короткотермінових позичок на покриття тимчасових касових розривів для проведення розрахунків по захищених статтях видатків і, в першу чергу, по виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери та відпускних педагогічним працівникам.

За останній тиждень таких позичок отримано в сумі 13,9 млн грн.. (з початку року 82,3 млн грн..) що дало змогу не допустити виникнення кредиторської заборгованості по розрахунках з працівниками бюджетної сфери області по виплаті їм заробітної плати та з державними цільовими фондами по сплаті обов’язкових платежів.
Станом на 9 липня поточного року в області розпочато виплату авансу працівникам бюджетної сфери за липень 2010 року в сумі 26,3 млн грн, або 20% місячного фонду оплати праці.

За оперативними даними Головного фінансового управління облдержадміністрації до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 9 липня поточного року надійшло 452,2 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 90,6% до плану, затвердженого в розписі місцевих бюджетів на січень-червень поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 32,4 млн грн (7,7 %).

При тому за вказаний період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 753,9 млн грн дотації вирівнювання, що становить 86,9% до плану, визначеного їм у розписі державного бюджету на січень-липень 2010 року.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 июля 2010   ::  Посмотрели: 1472  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Катерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

ПодробнееАлександр Нойок: "С детства знал, что буду футболистом"


Александр Нойок — украинский футболист, выступающий за минское «Динамо».

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"