Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо здійснив робочий об’їзд міста
В рамках робочого об’їзду міста міський голова Володимир Сальдо відвідав ринок «Житлоселище» ТОВ «Унікум ЛТД», де зустрівся з керівником підприємства, підприємцями, громадою мікрорайону Житлоселища, повідомляє прес-служба міської ради.

За результатами виїзду дано низку доручень щодо благоустрою території ринку, зокрема, впорядкування проходів між торговими рядами, відновлення асфальто-бетонного покриття вздовж ринку тощо.

В. Сальдо зустрівся з мешканцями буд.№75 по вул. Комкова. Зустріч стала реакцією на звернення мешканки цього будинку під час ефіру за участі міського голови на одному з радіо-каналів.

Зокрема, радіослухачка звернулася за допомогою, адже серед мешканців будинку значну частину складають люди з вадами зору. Особлива увага заявниці зосереджувалась на необхідності реконструкції сходів загального користування, впорядкування прибудинкової території та відновлення під’їзних до будинку шляхів.

Після вивчення ситуації на місці, зустрічі та спілкування з мешканцями будинку В.Сальдо доручив керівникам відповідних міських служб забезпечити вирішення порушених проблем.

Спеціальна комісія створена і для відпрацювання інженерного рішення щодо належного функціонування ливневої каналізації у дворі буд.№49 по вул.Покришева.

Проблема зі стоком води в цьому дворі існує з 1987 року. Як зазначають самі мешканці, пов’язана вона із помилками при проектуванні.

Крім того, за дорученням міського голови, буде відпрацьовано комплекс робіт щодо благоустрою території двору, облаштування дитячого майданчика, вирішення питання стосовно ремонту покрівлі тощо.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 3  ::  Дата: 11 июля 2010   ::  Посмотрели: 1811  

Комментарий написал(a) Патриот. Опубликованно: 11 июля 2010 13:38 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Сальдо в Киеве. Спрашивает лидер, Владимир Васильевич вы позорите Партию, на вас жалуются Херсонцы, про Вас говорят что вы вор ? Нет это неправда, я даю деньги Путилову, Ротовой, Гирину, Семичеву они за мои деньги ведут предвыборную компанию, ремонтируют город, ставят детские площадки. Вот и вам деньги, поддержите меня.

Дорогие кандидаты в мэры города Херсона, Вам дан старт. Все кто молчит против Сальдо тот технический кандидат. Вы не только в мэры не пройдете, народ за Вас и в депутаты голосовать не будит. Водопровод он начнет делать в Питер ездил. А шо Вы товарищ вор делали восемь лет? Только воровали,и земельку продовали.

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 11 июля 2010 18:23 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Ревтова чет в списке нет..голосуем за него? lol lol lol

Комментарий написал(a) Алена. Опубликованно: 14 июля 2010 15:17 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
ага, кто выступает против сальдо,тот значит взаправду болеет за город?
лучше пусть молча что-то полезное делают, а то свистеть соловьем все умельцы fellowДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность