Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонську поліклініку № 2 проаналізують
Володимир Сальдо доручив провести інженерний аналіз стану конструкції будинку поліклініки №2, комунального закладу «Херсонська міська лікарня ім. А. і О. Тропіних», розробити відповідну проектно-кошторисну документацію для повної реконструкції центрального входу поліклініки, повідомляє прес-служба міської ради.

Таке завдання поставлено в ході робочого виїзду міського голови. Окрім цього, він звернув увагу підлеглих на якнайшвидше впорядкування прилеглої до поліклініки території, відновлення пошкоджених вуличних ліхтарів, встановлення лавочок та урн на території дитячого майданчика, розташованого поруч з поліклінікою.

Як зазначив В. Сальдо, поточна робота міського голови полягає в тому, аби тримати стан міського господарства під постійним особистим контролем. Тож, подібні виїзди, наради не є випадковими.

«Галузь охорони здоров’я потребує окремої уваги міської влади. Це стосується і придбання нового обладнання, і ліків, і інших моментів. Цього разу ми акцентуємо увагу на проблемі поліклініки, пов’язаної з просіданням грунту під будівлею».

На сьогодні поліклініка обслуговує 45,2 тис. населення, серед яких майже 8 тис. – діти.

У поліклініці розгорнуто 22 терапевтичні та 10 педіатричних дільниць. Первинну медико-санітарну допомогу надають 12 дільничних терапевтів та 8 дільничних педіатрів.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 июля 2010   ::  Посмотрели: 1523  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама