Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Микола Ставицький: В чиї кишені осідають гроші від рекламного бізнесу?
Проблема корумпованості чиновників, що контролюють рекламну сферу, сколихнула херсонську громадськість.

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" активно зайнялася цим питанням. Свою думку з цього приводу висловив й член Херсонського обласного комітету Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Микола Ставицький.

"Я звернув увагу, що на вулицях нашого міста безліч неякісних рекламних носіїв: плакатів та розтяжок. Але найбільше обурює навіть не естетика, а той факт, що це питання ніхто не контролює. Внаслідок цього, неможливо добитися, куди ж ідуть гроші від реклами?

І це в той час, коли влада міста знищує спорт, зокрема й жіночу команду по футболу, яка, між іншим, відіграла у вищій лізі України. Мотивували це тим, що в бюджеті буцімто немає грошей на розвиток футболу! Виникає питання: в чию кишеню осідають кошти від рекламного бізнесу? Вочевидь їх відмивають завдяки корумпованим схемам", - прокоментував Микола Ставицький.

Також він написав звернення на ім'я мера В. Сальдо, та прокурора м. Херсон, в якому вимагає надати належний висновок по факту розподілення коштів, які повинні слугувати народу України, а не осідати в кишенях корумпованих чиновників.

Микола Ставицький сподівається, що прокурор міста не проігнорує його звернення і проконтролю проведення відповідних перевірок.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 7  ::  Дата: 9 июля 2010   ::  Посмотрели: 1485  

Комментарий написал(a) Алексей. Опубликованно: 9 июля 2010 19:26 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Свобода заходит в Херсон, и местная чиновничья накипь начинает чквствоват себя не в своей тарелке! Буду голосовать за Свободу, это единствення партия, которая что говорит, то и делает!

Комментарий написал(a) Дрон. Опубликованно: 9 июля 2010 21:19 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Цікаво, а те, що серед цієї, як каже пан Ставицький "безлічі неякісних рекламних носіїв" є також реклама ВО "Свобода" його не смущає? Чи він вже проплатив відповідний взнос до прокуратири, щоб при перевірці його не чипали?

Комментарий написал(a) ВВ. Опубликованно: 9 июля 2010 21:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Шановний, яка реклама? Після виборів сотні людей можуть мати залишки агітматеріалу. А те що гроші від реклами посідають в кишенях сральдівців, то дурню навіть зрозуміло. І не треба намагатись якось перекрутити ситуцію, це всеоддно не вийде. Свобода молодці!

Комментарий написал(a) Украёнець. Опубликованно: 9 июля 2010 23:21 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Если Колька Ставицкий, дебил с уровнем второго класса - это "Свобода" Херсонщины, то Тягнибок просто лох, которого разводят. Колян как и его пахан - Киря, прошел через все партии Украины и теперь он - НАЦИК!

Комментарий написал(a) Херсонец. Опубликованно: 10 июля 2010 01:42 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А кто сказал что Киря его пахан? Насколько я знаю, Николай имеет высшее образование, да еще и в военной разведке служил срочную службу в отличие от сегодняшних псевдополитиков обрезанцев.

Комментарий написал(a) Костянтин.... Опубликованно: 10 июля 2010 12:04 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А що може ще написати людина з ніком "Украёнець" ?


Комментарий написал(a) Григорий херсонец. Опубликованно: 10 июля 2010 12:39 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Костянтин..., с таким ником может писать только дебил с уровнем второго класса, или агент Массада Мойша АбрамовичДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее