Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Юрій Одарченко: «Держава візьме під контроль тарифи на послуги ЖКГ»
Верховна Рада України 08 липня в першому читанні прийняла «Закон про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України», автором якого є народний депутат України від БЮТ Юрій Одарченко.

Природні монополії (міськводоканали, теплокомуненерго та інші подібні організації), що надають послуги з централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення мають значні матеріальні та фінансові ресурси, позбавлені конкуренції і, відповідно, слабо мотивовані знижувати собівартість виробництва комунальних послуг. Водночас, вони мають гарантований ринок збуту своїх послуг.

При цьому, попит на їх послуги менше залежить від ціни, ніж попит на послуги тих суб’єктів господарювання, що діють на конкурентних ринках, оскільки незалежно від вартості послуг споживачі внаслідок потреби кожного у їх щоденному споживанні, змушені сплачувати за тарифами, які будуть їм запропоновані. Внаслідок цього порушуються права та інтереси простих людей, оскільки вони повинні сплачувати за отримані ними послуги за завищеними тарифами, за рахунок включення до цих тарифів витрат, які не відносяться до самих послуг.

Важливим інструментом управління у житлово-комунальній сфері є створення дієздатної системи державного регулювання діяльності суб’єктів природних монополій на ринку комунальних послуг, як це передбачено Законом України “Про природні монополії”. Тому Юрій Одарченко запропонував створити Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України (НКРКП), на яку покладаються функції регулювання діяльності суб’єктів природних монополій, що надають послуги з централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення є першим кроком та оптимальним шляхом вирішенням питань, пов’язаних із вдосконаленням системи ціноутворення на ринку комунальних послуг, який буде в змозі запобігти стрімкому підвищенню тарифів на відповідні комунальні послуги. Верховна Рада 08 липня ухвалила Закон в першому читанні.

За проголосувало 313 народних депутатів.

Основним завданням НКРКП є здійснення державного регулювання діяльності суб’єктів природних монополій шляхом: забезпечення прозорості та відкритості на ринках природних монополій та суміжних ринках; захист прав споживачів товарів і послуг щодо отримання цих товарів та послуг належної якості та в достатньому обсязі за економічно обґрунтованими цінами, а також стимулювання підвищення їх якості і задоволення попиту на них; формування і забезпечення прогнозованості цінової і тарифної політики на ринках, які перебувають у стані природної монополії.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 июля 2010   ::  Посмотрели: 1563  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

ПодробнееАлександр Нойок: "С детства знал, что буду футболистом"


Александр Нойок — украинский футболист, выступающий за минское «Динамо».

ПодробнееГорностаївський селищний голова Дмитро Ляхно: Ми плануємо не тільки зберегти заклади освіти, а й відновити роботу дитячого садочка у Червоноблагодатненській громаді


Дмитро Ляхно - молода, активна людина, амбітний керівник, який знає чого хоче і як цього досягти. Розмовляємо з ним про фінансову децентралізацію, освітянську мережу та майбутнє…

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"