Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Юрій Одарченко: «Держава візьме під контроль тарифи на послуги ЖКГ»
Верховна Рада України 08 липня в першому читанні прийняла «Закон про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України», автором якого є народний депутат України від БЮТ Юрій Одарченко.

Природні монополії (міськводоканали, теплокомуненерго та інші подібні організації), що надають послуги з централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення мають значні матеріальні та фінансові ресурси, позбавлені конкуренції і, відповідно, слабо мотивовані знижувати собівартість виробництва комунальних послуг. Водночас, вони мають гарантований ринок збуту своїх послуг.

При цьому, попит на їх послуги менше залежить від ціни, ніж попит на послуги тих суб’єктів господарювання, що діють на конкурентних ринках, оскільки незалежно від вартості послуг споживачі внаслідок потреби кожного у їх щоденному споживанні, змушені сплачувати за тарифами, які будуть їм запропоновані. Внаслідок цього порушуються права та інтереси простих людей, оскільки вони повинні сплачувати за отримані ними послуги за завищеними тарифами, за рахунок включення до цих тарифів витрат, які не відносяться до самих послуг.

Важливим інструментом управління у житлово-комунальній сфері є створення дієздатної системи державного регулювання діяльності суб’єктів природних монополій на ринку комунальних послуг, як це передбачено Законом України “Про природні монополії”. Тому Юрій Одарченко запропонував створити Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України (НКРКП), на яку покладаються функції регулювання діяльності суб’єктів природних монополій, що надають послуги з централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення є першим кроком та оптимальним шляхом вирішенням питань, пов’язаних із вдосконаленням системи ціноутворення на ринку комунальних послуг, який буде в змозі запобігти стрімкому підвищенню тарифів на відповідні комунальні послуги. Верховна Рада 08 липня ухвалила Закон в першому читанні.

За проголосувало 313 народних депутатів.

Основним завданням НКРКП є здійснення державного регулювання діяльності суб’єктів природних монополій шляхом: забезпечення прозорості та відкритості на ринках природних монополій та суміжних ринках; захист прав споживачів товарів і послуг щодо отримання цих товарів та послуг належної якості та в достатньому обсязі за економічно обґрунтованими цінами, а також стимулювання підвищення їх якості і задоволення попиту на них; формування і забезпечення прогнозованості цінової і тарифної політики на ринках, які перебувають у стані природної монополії.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 июля 2010   ::  Посмотрели: 1746  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода